خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ ساعت ۱۸:۴۶:۳۲

    خانه  > کارگران  >  مرگ ۲ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

مرگ ۲ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – طی روز جاری، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۲ کارگر کشته شدند. ایران درزمینه‌ی رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، مورخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، فرماندار شهرستان بهمئی از مرگ یک سرایدار دبیرستانه پسرانه در شهر لیکک به دلیل سقوط از ارتفاع خبر داد.

حکمت‌‌الله سنایی با اعلام این خبر گفت: “مسعود صمدی نسب ۳۲ساله، سرایدار دبیرستان نمونه امام حسین شهر لیکک حین انجام کار آماده‌‌‌سازی مدرسه برای مهر ماه با سقوط از ارتفاع دچار حادثه می‌شود”.

وی ادامه داد: “آقای صمدی پس از سقوط از ارتفاع به بیمارستان بهبهان انتقال یافت اما پس از ساعتی به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان شهر بهبهان فوت کرد.

لیکَک یکی از شهرهای شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد ایران است.

مرگ یک کارگر معدن سنگ در محلات

به گزارش ایلنا، مورخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، فرمانده انتظامی شهرستان محلات از کشته شدن یک کارگر هنگام جابه‌جایی سنگ در یکی از معادن خبر داد.

سرهنگ شمس بیرانوند با اعلام این خبر گفت: “گزارشی از مرگ کارگر یکی از معادن سنگ در شهرستان محلات به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام و تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند”.

وی افزود: “در تحقیقات انجام شده مشخص شد که کارگران در حال جابه‌‌جایی و انتقال سنگ بر روی واگن بوده‌اند که سنگ از روی واگن رها شده و بر روی یکی از کارگران سقوط می‌کند”.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات با بیان اینکه کارگر آسیب‌‌دیده بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرد، اظهار داشت: “جسد وی برای سیر مراحل قانونی به سردخانه منتقل شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید