خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  سه تن از بازداشت شدگان سنندج و کرمانشاه بطور موقت آزاد شدند

سه تن از بازداشت شدگان سنندج و کرمانشاه بطور موقت آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – امروز سه شهروند ساکن شهرهای کرمانشاه و سنندج که طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال جاری توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بودند،  با قید وثیقه و کفالت به صورت موقت تا زمان پایان دادرسی آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه مورخ ۲۱ شهریورماه ۹۷، سه شهروند بازداشتی اهل کرمانشاه و سنندج با قید وثیقه و کفالت به صورت موقت تا زمان پایان دادرسی آزاد شدند.

هویت این افراد به نام‌های “مصطفی باقری آشنا، اردشیر موسوی و ارسلان هدایتی” توسط هرانا احراز شده است.

این شهروندان طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال جاری در شهرهای کرمانشاه و سنندج توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بودند.

یک منبع مطلع در این رابطه به گزارشگر هرانا گفت: “آقایان مصطفی باقری آشنا و اردشیر موسوی با قرار وثیقه و آقای ارسلان هدایتی با قرار کفالت پس از دوماه حبس آزاد شدند.  شهریار طهماسبی دیگر متهم این پرونده به دلیل عجز از تودیع وثیقه همچنان در زندان مانده است. این افراد از سوی شعبه هفتم بازپرسی کرمانشاه بیش از دو ماه در بازداشت بودند و پرونده آنها هم‌اکنون در شعبه دوم دادگاه انقلاب به وکالت مصطفی احمدیان در کرمانشاه در حال رسیدگی است”.

هرانا طی دو گزارش از بازداشت این افراد در مورخ ۱۵ تیرماه و سپس ۱۷ تیرماه ۹۷ در شهرهای قروه، سنندج و کرمانشاه توسط نیروهای امنیتی و انتقال ایشان به مکان نامعلوم خبر داده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید