خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روهای گذشته و امروز، جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در تهران، جمعی از مردم روستای بی بیانی از توابع دشت ذهاب شهرستان سرپل ذهاب و  جمعی از مردم شهر زابل در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، امروز، جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در تهران، مقابل مجلس، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

اعتراض سپرده‌گذاران موسسه‌های مالی و اعتباری از دو سال پیش آغاز شد و دولت و بانک مرکزی پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران از طریق بانک‌های دولتی و خصوصی را متعهد شدند.

بر اساس اعلام بانک مرکزی تا به حال مطالبات بیش از ۹۵ درصد سپرده‌گذاران پرداخت شده است.

اعتراض مردم روستای بی بیانی به بحران آب

به گزارش خبرگزاری هرانا، امروز، جمعی از مردم روستای بی بیانی از توابع دشت ذهاب شهرستان سرپل ذهاب در اعتراض به بحران آب در مقابل استانداری کرمانشاه تجمع کردند.

یکی از شهرهای مرزی استان کرمانشاه، سرپل ذهاب است.

معترضان در ساختمان شورای شهر زابل را گل گرفتند

به گزارش رادیو زمانه، مورخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷، روز شنبه ۱۰ شهریور جمعی از مردم در اعتراض به وضعیت خدمات شهری و فساد مالی در ورودی ساختمان شهرداری زابل در استان سیستان و بلوچستان را گل گرفتند.

چندی پیش مقام‌های قضایی از دستگیری ۱۱ تن از اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری زابل به اتهام فساد مالی و اختلاس خبر دادند.

خبرگزاری‌های دولتی علت تجمع مردم مقابل ساختمان شورا را «اعتراض به آلودگی» این شهر و کمبود خدمات شهری گزارش کردند. اما در تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی معترضان دست‌نوشته‌هایی چون «یه اختلاس کم بشه/ زابل گلستان میشه» در دست دارند و شعار می‌دهند: « «شورا که منحل بشه/ زابل گلستان می‌شه» و «شورای بی‌کفایت نمی‌خوایم نمی‌خوایم».

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید