خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  پدر کودک آزار مرندی در تهران دستگیر شد

پدر کودک آزار مرندی در تهران دستگیر شد

خبرگزاری هرانا – پدر مرندی که پس از ضرب و جرح فرزند خردسالش و انتشار تصاویر وی در فضای مجازی متواری شده بود، در تهران دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، سرهنگ کاظم دهقانی فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: “در پی شکایت زن جوانی مبنی بر ضرب و جرح دختر بچه ۳ ساله‌اش توسط همسرش و نیز انتشار تصاویر آن در شبکه‌های مجازی، این موضوع در دستور کار پلیس  شهرستان مرند قرار گرفت”.

وی به طلاق مادر این کودک از همسرش و نیز اختلافات خانوادگی آن اشاره و گفت: “کودک خردسال پیدا شد و با دستور قضائی به اداره بهزیستی تحویل داده شد”.

این مقام انتظامی با اشاره به متواری بودن پدر، گفت: “مخفیگاه متهم را در تهران شناسایی و وی پس از انجام هماهنگی‌های لازم، دستگیر شد”.

لازم به یادآوری است که روز پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، مادر این کودک در گفت و گو با رسانه ها ضمن تایید اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی گفته بود که “بنده یک سال و نیم پیش از همسر سابق خود طلاق گرفتم و جدا شدم”.

وی ادامه داد: “در طول این مدت همواره از سوی همسر سابق خود مورد تهدید و اذیت قرار گرفته و رنگ آرامش به خود ندیده‌ام؛ وی بارها با تهدید به شکنجه دخترم مرا به انجام کارهای مختلفی وا داشته و در صورتی که از پذیرش درخواست‌های وی امتناع می‌کردم، اقدام به شکستن شیشه و یا در منزل پدری بنده و اقداماتی آزاردهنده از این قبیل می کرد”.

مادر کودک گفت: “در آخرین مورد و بعد از عدم پذیرش درخواست وی مبنی بر دیدار و ملاقات، وی در نبود من در منزل به خانه آمده و با فریب مادرم، دخترم «نازنین زهرا» را ربوده است”.

وی افزود: “بعد از مدت کوتاهی از ربودن دخترم توسط همسر سابقم، وی ویدیوهای مربوط به شکنجه نازنین زهرا را به من ارسال و تهدید کرد که در صورت عدم پذیرش خواسته‌هایش حتی دست به تعرض جنسی به دختر خود نیز خواهد زد”.

وی اظهار داشت: “من بعد از مشاهده این فیلم‌ها و از اینکه دخترم توسط پدر خودش شکنجه شده و زجر می‌کشید تاب نیاورده و با مصرف چندین بسته قرص اقدام به خودکشی کردم که بلافاصله توسط همسایگان به بیمارستانی در تبریز منتقل شدم و اکنون دو روز است که مرخص شده‌ام”.

مرند یکی از شهرهای استان آذربایجان‌شرقی و مرکز شهرستان مرند است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید