خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ ساعت ۲۳:۳۵:۳۶

    خانه  > سایر گروهها  >  فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از بازداشت ۱۷ تن در ورزشگاه غدیر اهواز خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از بازداشت ۱۷ تن در ورزشگاه غدیر اهواز خبر داد

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری ۱۷ نفر از کسانی که او “اختلالگران نظم” نامید، در ورزشگاه غدیر اهواز خبر داد و گفت که تلاش برای دستگیری سایر افراد که باعث اخلال در ورزشگاه شدند، ادامه دارد. گفتنی است در جریان مسابقه فوتبال بین تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس تهران که پنجشبه ۱۹ مردادماه برگزار شده بود، تماشاگران به سر دادن شعارهایی علیه مسئولین و حکومت پرداخته بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سرهنگ محمد صفری در تشریح جزئیات خبر گفت: “در دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز، فردی به آتش زدن پرچم ایران اقدام می‌کند که بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی هویت و دستگیری توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آغاز شد”.

وی ادامه داد: “با تلاش‌های مستمر و اقدامات تخصصی و اطلاعاتی محل اختفاء فرد شناسایی شد”.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: “مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی باهماهنگی مرجع قضائی دریک عملیات غافلگیرانه کمتر از ۲۴ساعت متهم را در مخفیگاه او دستگیر کردند”.

وی با این ادعا که فرد خاطی در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرده است، افزود: “متهم با تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شده است؛ تاکنون ۱۷ نفر از اختلالگران نظم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر افراد که باعث اخلال در ورزشگاه شدند، ادامه دارد”.

لازم به ذکر است که هرانا پیش‌تر از بازداشت شمارى از شهروندان ساکن اهواز توسط نیروهای امنیتی در پی این مسابقه فوتبال خبر داده بود.

هویت دو تن از افراد بازداشت شده به نام‌های “ایمن بیت سیاح” ۱۶ ساله و “بشیر صرخى” توسط هرانا احراز شده است.

گفتنی است در جریان مسابقه فوتبال بین تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس تهران که پنجشبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شده بود، تماشاگران به سر دادن شعارهایی علیه مسئولین و حکومت پرداخته بودند.

شهر اهواز مرکز استان خوزستان یکی از کلان شهرهای ایران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید