خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  بازداشت مجید آذرپی، فعال سیاسی جهت تحمل حبس

بازداشت مجید آذرپی، فعال سیاسی جهت تحمل حبس

خبرگزاری هرانا – مجید آذرپی، فعال سیاسی که پیش‌تر محکومیت شش سال و نیم حبس و جریمه نقدی‌اش عینا به تائید شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران رسیده بود روز گذشته بازداشت و جهت تحمل حبس به زندان اوین منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مجید آذرپی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب که پیش‌تر در شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران محکومیت شش سال و شش ماه حبس و جریمه نقدی‌اش عینا تائید شده بود، دیروز چهارشنبه ۲۴ مردادماه ۹۷ بازداشت و جهت تحمل حبس به قرنطینه زندان اوین منتقل شد.

بازداشت مجید آذرپی در حالی صورت گرفت که در روز دوشنبه طی تماس تلفنی از ایشان خواسته شده بود جهت پرداخت جزای نقدی سه میلیون تومانی به دادسرای اوین مراجعه کند که پس از حضور در این دادسرا بازداشت و جهت تحمل حبس به قرنطینه زندان اوین منتقل شد.

هرانا در آبان ماه سال گذشته از تائید حکم شش سال و نیم حبس و جریمه نقدی مجید آذرپی، فعال سیاسی در شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران خبر داده بود.

قاضی مقیسه، قاضی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب در آذرماه ۹۴ مجید آذرپی فعال سیاسی اصلاح طلب را به شش سال و شش ماه حبس و پرداخت سه میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرده بود.

مجید آذرپی پیشتر در خردادماه ۹۴ توسط نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت و پس از هشت ماه در تاریخ ۲۱ بهمن ماه همان سال با صدور قرار وثیقه هفتصد میلیون تومانی آزاد شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید