خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  نماینده مجلس؛ هواداران بازداشت شده تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آزاد شدند

نماینده مجلس؛ هواداران بازداشت شده تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – محمد اسماعیل سعیدی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس و عضو سابق هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه دستگیری هواداران تراکتورسازی فله‌ای بوده و نحوه بازداشت و برخورد با آنها به هیچ وجه مناسب نبود، از آزادی تمام هواداران تراکتورسازی که در جریان مسابقه استقلال با این تیم بازداشت شده بودند خبر داد و گفت “در صحبتی که با مسئولان و مدیرعامل باشگاه داشتیم این افراد در نهایت با مساعدت و رایزنی و دادن تعهد آزاد شدند”. گفتنی است که در حاشیه مسابقه استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی، تماشاگران به سر دادن شعار علیه مسئولین و حکومت پرداخته بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خانه ملت، محمد اسماعیل سعیدی  با یادآوری بازداشت بیش از ۴۰ نفر از هواداران تراکتورسازی در بازی با استقلال تهران، گفت: “در صحبتی که با مسئولان و مدیرعامل باشگاه داشتیم این افراد در نهایت با مساعدت و رایزنی و دادن تعهد آزاد شدند”.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان اینکه دستگیری هواداران تراکتورسازی فله‌ای بوده و نحوه بازداشت و برخورد با آنها به هیچ وجه مناسب نبود، افزود: “در شرایط فعلی تحریک و جریحه‌دار کردن احساسات مردم اقدام شایسته و مناسبی نیست”.

وی  تصریح کرد: “متاسفانه این افراد هنگامی که می‌خواستند سوار اتوبوس شوند بدون دلایل و قرائن کافی و  اثبات جرم دستگیر شدند؛ این در حالی است که اغلب آنها پیش از این هیچ جرمی را مرتکب نشده بودند”.

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز یادآور شد: “بارها به مسئولان ورزش کشور متذکر و یادآور شدیم که در رابطه با این مسائل باید دقت نظر بیشتری داشته و در رابطه با باشگاه‌ها عدالت را رعایت کنند به گونه‌ای که شاهد تبعیض نباشیم”.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: “متاسفانه برخوردهای نامطلوب و نامناسب با هواداران زمینه آسیب‌ها و مشکلات دیگری را در آینده فراهم می‌کند که مدیریت آنها بسیار سخت خواهد بود”.

لازم به یادآوری است که در حاشیه مسابقه تراکتور سازی تبریز و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی، تماشاگران به سر دادن شعار علیه مسئولین و حکومت پرداخته بودند و درگیری فیزیکی میان هواداران دو تیم رخ داد که در نهایت با ورود نیروی انتظامی تعداد از هواداران دو تیم دستگیر شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید