خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مدیرمسئول‌ تابناک‌ کردستان‌ به دادسرای سنندج احضار شد

مدیرمسئول‌ تابناک‌ کردستان‌ به دادسرای سنندج احضار شد

خبرگزاری هرانا – فرید کریمی مدیرمسئول سایت تابناک کردستان، امروز، در خصوص شکایت دانشگاه علوم پزشکی دائر بر نشر اکاذیب به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب سنندج احضار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، فرید کریمی مدیر مسئول سایت تابناک کردستان، با شکایت تازه دانشگاه علوم پزشکی کردستان، امروز یکشنبه ۲۱ مردادماه ۹۷ و با تعیین مهلت ۱۰ روزه، به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب سنندج احضار شد.

نوع علت حضور در ابلاغیه صادر شده خطاب به مدیرمسئول تابناک کردستان، «شکایت دانشگاه علوم پزشکی دائر بر نشر اکاذیب» اعلام و نتیجه عدم حضور «جلب» عنوان شده است.

احضار «فرید کریمی» به شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب سنندج با شکایت تازه دانشگاه علوم پزشکی کردستان در حالی انجام شده که گویا قرار است تا چند ساعت دیگر نشست نمایشی نماینده عالی دولت دوازدهم در کردستان با عده‌ای خبرنگار در هتل جهانگردی سنندج برگزار شود.

شکایت اخیر، تازه‌ترین شکایت دانشگاه علوم پزشکی از «فرید کریمی» است و این فعال رسانه‌ای از بهمن‌ماه سال گذشته تاکنون، به دلیل شکایت‌های دستگاه دولتی مذکور، بارها به پلیس فتا و دادسرای عمومی و انقلاب سنندج احضار شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید