خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  محاکمه افسر پلیس به اتهام قتل عمد پسر ۱۶ ساله در تهران

محاکمه افسر پلیس به اتهام قتل عمد پسر ۱۶ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – افسر پلیس که در جریان طرح دستگیری خرده فروشان مواد مخدر به پسر ۱۶ساله‌ای شلیک کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده ازسال ۹۵ به‌دنبال اجرای طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر در یک پارک جنگلی در پایتخت شروع شد.

مأموران پلیس که در اجرای این طرح به‌دنبال دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر بودند ناگهان با شلیک گلوله یک نوجوان ۱۶ ساله را هدف قرار دادند که با وجود تلاش‌های کادر پزشکی، وحید به کام مرگ فرو رفت.

با شکایت پدرو مادر مقتول از افسر پلیس صبح دیروز این متهم در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در آغاز جلسه پدر و مادر مقتول در جایگاه ایستادند و خواستار قصاص قاتل پسرشان شدند.

پدر وحید ادعا کرد پسرم از شهرستان به تهران آمده بود تا کاری پیدا کند اما خبر مرگش را برای ما آوردند او هیچ ارتباطی با قاچاقچیان مواد مخدر نداشته است.

سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد و در حالی که اتهام قتل عمد را قبول نداشت مدعی شد: “من در تعقیب خرده فروشان مواد مخدر بودم و با شلیک هوایی قصد توقف آنها را داشتم، نمی دانم چطور شد که یکی از گلوله‌ها به پسر نوجوان اصابت کرد”.

با انکار متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید