خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  ضرب و شتم والدین منجر به مرگ دختربچه ۱۰ ساله شد

ضرب و شتم والدین منجر به مرگ دختربچه ۱۰ ساله شد

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت که مادر و ناپدری با مراجعه به کلانتری آبپخش از توابع شهرستان دشتستان از مفقودی دختر بچه ۱۰ ساله‌اش خبر دادند، با برررسی‌های پلیس آگاهی دشتستان مادر و ناپدری این دختربچه دستگیر شدند و مشخص شد ضرب و شتم یکی از والدین منجر به مرگ دختربچه شده که پس از مرگ جسد را در بیابان‌های اطراف آبپخش دفن کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت که معمای مفقودی دختر بچه ۱۰ ساله در شهرستان دشتستان کشف شد.

سردار خلیل واعظی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: “با تلاش کارآگاهان پلیس جسد دختربچه ۱۰ ساله‌ای که خانواده‌اش اعلام مفقودی وی را کرده بودند کشف و عامل مرگ وی دستگیر شد”.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در تشریح جزئیات این ماجرا بیان کرد: “خانمی به هویت معلوم به کلانتری آبپخش از توابع شهرستان دشتستان مراجعه و از مفقودی دختر بچه ۱۰ ساله‌اش خبر داد”.

وی اضافه کرد: “با تشکیل پرونده و بررسی‌های اولیه پلیسی و به دست آمدن مستندات لازم پرونده به بخش جنایی پلیس آگاهی دشتستان ارسال شد”.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: “با برررسی های تکنیکی و اطلاعاتی افسران بخش جنایی پلیس آگاهی دشتستان مادر و ناپدری این دختربچه دستگیر شدند”.

وی تصریح کرد: “با پیشرفت تحقیقات مشخص شد ضرب و شتم یکی از والدین منجر به مرگ دختربچه شده که پس از مرگ جسد را در بیابان‌های اطراف آبپخش دفن کرده اند”.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: “با کمک عوامل پلیس جسد کشف و در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت”.

شهرستان دشتستان در استان بوشهر است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید