خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷, 25th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ ساعت ۱۸:۵۵:۵۰

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  محیطبان رامیانی هدف گلوله شکارچی قرار گرفت

محیطبان رامیانی هدف گلوله شکارچی قرار گرفت

خبرگزاری هرانا – رییس اداره محیط زیست شهرستان های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان در شرق استان گلستان گفت که شکارچی غیرمجاز با شلیک گلوله تفنگ ساچمه ای یکی از محیط بانان این اداره را در رامیان زخمی کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، غلامرضا کریمی روز سه شنبه  اظهار داشت: “اصغر بذرافشان در این حادثه که صبح روز گذشته حد فاصل روستاهای شش آب و قورچای شهرستان رامیان روی داد از ناحیه دست چپ مورد اصابت گلوله شکارچی متخلف قرار گرفت”.

وی در تشریح حادثه گفت: “هنگامی که محیط بان در حال گشت زنی بود متوجه حضور شکارچی متخلف می شود که به وی فرمان توقف و ایست می دهد اما این فرد به هشدار محیط بان بی اعتنایی می کند”.

کریمی با بیان اینکه شکارچی متخلف اقدام به شلیک هوایی و سپس شلیک به سمت محیط بان می کند، اضافه کرد: “محیط بان رامیانی پس از شلیک شکارچی برای برخورد نکردن ساچمه ها، خود را به سمت دیگر پرت می کند که مورد اصابت گلوله قرار می گیرد”.

وی ادامه داد: “پس از این حادثه، شکارچی متخلف با رها کردن کوله پشتی و وسایل خود، از محل متواری می شود”.

رییس اداره محیط زیست شهرستان های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان افزود: “محیط بان زخمی پس از درمان ابتدایی به وسیله امدادگران جمعیت هلال احمر روستای شش آب با کمک نیروهای فوریت پزشکی ۱۱۵ به بیمارستان آزادشهر منتقل می شود”.

کریمی گفت: “حال محیط بان زخمی پس از چند ساعت کار درمانی اکنون مساعد است”.

شهرستان های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان در مجموع با جمعیت ۵۵۰ هزار نفر در شرق استان گلستان قرار دارند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید