خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷, 22nd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ساعت ۲۰:۵۸:۲۵

    خانه  > سایر گروهها  >  دادستان کاشمر ورود آمریکایی ها را به این شهر ممنوع کرد

دادستان کاشمر ورود آمریکایی ها را به این شهر ممنوع کرد

خبرگزاری هرانا – دادستان کاشمر با بیان اینکه دستور داده شد که آمریکایی‌ها حق ندارند به این منطقه بیایند، گفت “با اختیارات قانونی که داشتیم از ورود این افراد جهت شکار به منطقه جلوگیری شد”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، غلامرضا طالعی امروز در دومین روز از هفته قوه قضائیه در نشست خبری با خبرنگاران در خصوص ورود اتباع آمریکایی و صدور مجوزهای شکاری که در بسیاری از شهرهای کشور صادر و انجام شده بود، گفت: “به رغم اینکه برای کاشمر هم این مجوز صادر شده بود اما جلوی آن گرفته شد”.

دادستان کاشمر با بیان اینکه دستور داده شد که آمریکایی‌ها حق ندارند به این منطقه بیایند، افزود: “با اختیارات قانونی که داشتیم از ورود این افراد جهت شکار به منطقه جلوگیری شد”.

وی با اشاره به اینکه برای کاشمر جهت شکار پنج راس قوچ توسط دو نفر از اتباع آمریکایی مجوز صادر شده بود، بیان کرد: “به خاطر رعایت برخی از مسائل طی نامه‌ای از محیط زیست خواسته شد از این اقدام پیشگیری کرده و اعلام کردیم که حق ورود اتباع آمریکایی به این شهرستان وجود ندارد”.

طالعی بیان کرد: “جای سوال است که وقتی آمریکا در سطح بین المللی دشمنی خود را به طور علنی اعلام می‌کند و تاکید بر این مطلب دارد و اقدام هم می‌کند چرا باید اتباع آمریکایی به دومین شهر زیارتی استان و چهارمین شهر زیارتی کشور آمده و این اقدام را انجام دهند”.

کاشمر، در شرق ایران و جنوب غربی استان خراسان رضوی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید