خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز، جمعی از کشاورزان منوجان، جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک، بازنشستگان لوله‌سازی شرکت نفت اهواز، جمعی از بازنشستگان کیان تایر، کارکنان اخراج شده مؤسسه کاسپین در تهران، جمعی از رانندگان در شهر نیشابور و جمعی از مالباختگان مجتمع آدینه رشت در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا مورخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، کشاورزان منوجانی در اعتراض به افت قیمت سیب زمینی و تعطیلی خرید توافقی این محصول جاده منوجان به بندرعباس را برای دقایقی بستند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان منوجان گفت: “کار خرید توافقی سیب زمینی در منوجان تا روز پنجشنبه در حال انجام بود اما بدلیل تکمیل ظرفیت کارخانه طرف قرار داد تعاون روستایی کار خرید چند روزی کند شده است و این مضوع نارضایتی کشاورزان به دنبال داشته است”.

کورش میجانی افزود: “بلافاصله بعد از تجمع کشاورزان در مسیر جاده کهنوج بندرعباس شخصا در محل حاضر شدم  و به موضوع را رسیدگی کردم  و از ساعت ١۶ کارخرید سیب زمینی از سر گرفته شد”.

میجانی گفت: “حدود ١۵ دقیقه تا نیم ساعت جاده کهنوج به بندرعباس بسته بود”.

تجمع دوباره کارگران «هپکو»ی اراک

به گزارش ایسنا مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، کارگران معترض شرکت «هپکو»ی اراک صبح امروز (دوشنبه ۳۱ اردیبهشت) مقابل این شرکت تجمع کردند.

این کارگران معترض هفته گذشته مسیر راه آهن شمال-جنوب را به نشانه اعتراض به عدم تحقق مطالباتشان به مدت سه روز بسته بودند اما به دنبال گفتگوی استاندار و دیگر مسئولان استان با این کارگران در نهایت محل را ترک کردند و خط ریلی راه آهن باز شد.

کارگران در همان روز (سه شنبه ۲۶) با صدور بیانیه‌ای به مسئولان تا روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت برای به سرانجام رسیدن مطالباتشان فرصت دادند و امروز برای پیگیری مطالباتشان دوباره در مقابل شرکت تجمع کرده‌اند.

تجمع بازنشستگان لوله‌سازی شرکت نفت اهواز به دنبال عدم دریافت حقوق

به گزارش تسنیم مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، بازنشستگان لوله‌سازی شرکت نفت اهواز امروز در مقابل  کانون بازنشستگان نفت اهواز به دلیل پرداخت نشدن چند ماه از حقوقشان تجمع کردند.

ظاهرا بحران‌های خوزستان تمامی ندارد و هر روز شاهد تجمع عده‌ای از مردم در جاهای مختلف هستیم. چرا این افراد که سال‌ها با اشکال مختلف حق بیمه و مالیات از حقوقشان کسر شده اکنون که موقع آرامش و استراحتشان است کانون بازنشستگی به اصلح‌ترین وظیفه‌اش در ادای حقشان سر باز می‌زند.

اعتراض بازنشستگان کیان تایر

به گزارش هرانا مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز، جمعی از بازنشستگان کیان تایر در اعتراض به معوقات مزدی خود، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

اعتراض کارکنان اخراج شده مؤسسه کاسپین تهران

به گزارش هرانا مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز، جمعی از کارکنان اخراج شده مؤسسه کاسپین در مقابل اداره‌ی سرپرستی این موسسه در تهران، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

اعتراض رانندگان در شهر نیشابور

به گزارش هرانا مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز، جمعی از رانندگان در شهر نیشابور در اعتراض به افزایش قیمت لوازم یدکی و پایین بودن کرایه، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

اعتراض مالباختگان مجتمع آدینه رشت

به گزارش هرانا مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز، جمعی از مالباختگان مجتمع آدینه رشت در مقابل دفتر امام جمعه این شهر، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید