خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  ایلام؛ خودکشی ۳ دختر و پسر نوجوان در بخش هلیلان

ایلام؛ خودکشی ۳ دختر و پسر نوجوان در بخش هلیلان

خبرگزاری هرانا – یک دختر نوجوان ۱۷ ساله در بخش هلیلان روستای تازه آباد از توابع استان ایلام اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد. طی این هفته دو اقدام به خودکشی دیگر نیز صورت گرفته که طی آن یک پسر نوجوان اقدام به خودکشی کرد که ناکام ماند و در حادثه دیگر دختر ۱۶ ساله‌ای دیگر در روستای شیراوند بخش هلیلان خود را حلق آویز کرد که متاسفانه جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دیار زاگرس، طی هفته جاری سه حادثه خودکشی در شهرستان چرداول به وقوع پیوسته که در این حوادث دو نوجوان دختر جان خود را از دست دادند.

خودکشی دیگر و باز نوجوان دیگر متاسفانه طی هفته جاری این دومین خبر خودکشی است و این بار نیز بخش هلیلان و خانواده‌ای در روستای تازه آباد این منطقه که داغدار دختر نوجوان ۱۷ ساله یشان شدند که روز ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، خود را به دار آویخت بود.

شنیده ها حکایت از بی پولی پدر خانواده جهت ثبت نام دختر نوجوان در دانشگاه دارد که به این علت دختر خود را به طناب دار می‌سپارد.

شایان ذکر است طی هفته جاری دو اقدام به خودکشی دیگر نیز صورت گرفته که طی آن یک پسر نوجوان اقدام به خودکشی کرد که ناکام ماند و در حادثه دیگر دختر ۱۶ساله‌ای دیگر در روستای شیراوند بخش هلیلان خود را حلق‌آویز کرد که متاسفانه جان خود را از دست داد.

شهرستان چَرداوُل یکی از شهرستان‌های استان ایلام است

لازم به اشاره است که پیشتر نیز بخشدار مرکزی باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد  از خودکشی پسر نوجوان ۱۵ ساله در این شهر خبر داده بود و گفت که این نوجوان با حلق آویز کردن خود به زندگی‌اش پایان داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید