خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز، جمعی از کارکنان نیروگاه برق رامین در اهواز، جمعی از کشاورزان نقده و اشنویه مقابل درب کارخانه قند نقده، جمعی از مالباختگان موسسه توسعه البرز مقابل استانداری این شهر، جمعی از بیماران مبتلا به تالاسمی مقابل وزارت بهداشت و درمان، جمعی از معلمان نهضت سواد آموزی استان فارس مقابل مجلس و کسبه و بازاریان بانه در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز جمعی از کارکنان نیروگاه برق رامین در اهواز در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی، دست از کار کشیده و اقدام به برگزاری تجمع کردند.

تجمع کشاورزان نقده و اشنویه مقابل درب کارخانه قند نقده

به گزارش خبرگزاری هرانا، مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز جمعی از کشاورزان نقده و اشنویه مقابل درب کارخانه قند نقده در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

تجمع مالباختگان موسسه توسعه البرز

به گزارش خبرگزاری هرانا، مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز جمعی از مالباختگان موسسه توسعه البرز مقابل استانداری این شهر، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع بیماران مقابل وزارت بهداشت

به گزارش خبرگزاری هرانا، مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، امروز جمعی از بیماران مبتلا به تالاسمی مقابل وزارت بهداشت و درمان، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع معلمان نهضت سوادآموزی فارس مقابل مجلس

به گزارش رادیو زمانه زمانه، مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، جمعی از معلمان نهضت سوادآموزی استان فارس که به طور قراردادی کار می‌کنند سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت مقابل مجلس تجمع کرده و خواستار رفع تبعیض از معلمان و استخدام در آموزش‌وپرورش شدند.

روز بیست و پنجم اعتصاب در بانه

به گزارش رادیو زمانه، مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، اعتصاب در بانه که از ۲۶ فروردین در اعتراض به مسدود کردن مرزها آغازشده چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت نیز ادامه یافت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید