خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  دادگاه مدیرمسئول ماهنامه صبح مارون در بهبهان برگزار شد

دادگاه مدیرمسئول ماهنامه صبح مارون در بهبهان برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز، جلسه دادرسی به اتهامات مدیرمسئول ماهنامه صبح مارون با شکایت نماینده شهر بهبهان استان خوزستان در دادسرای عمومی این شهر برگزار شد.

به گزارش هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز شنبه مورخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، نخستین جلسه دادرسی به اتهامات عباس مسعودنیا، مدیرمسئول ماهنامه صبح مارون، در رابطه با شکایت حبیب‌الله کشت زر نمایندهٔ بهبهان و آغاجاری در محل دادسرای عمومی این شهر برگزار شد.

عباس مسعودنیا مدیرمسئول ماهنامه صبح مارون

یک منبع مطلع با اعلام این خبر به گزارشگر هرانا گفت: “آقای کشت زر به اتهام درج مطلب توهین آمیز در نشریه، از آقای مسعودنیا مدیرمسئول ماهنامه صبح مارون شکایت کرده بود”.

این منبع در ادامه گفت: “امروز دادگاه برگزار شد با اینکه این روزنامه نگار بهبهانی موضوع و قصد توهین را رد کردند با اینحال بازپرس برای مسعودنیا قرار صادر کرد، رسیدگی به این پرونده طی جلسات آینده ادامه خواهد داشت”.

این شکایت از سوی حبیب‌الله کشت زر نمایندهٔ بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی به اتهام “درج مطلب توهین آمیز در نشریه” صورت گرفته است.

بهبهان شهری است در جنوب غربی ایران. شهر بهبهان مرکز شهرستان بهبهان در جنوب شرقی استان خوزستان است. بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت شهرستان بهبهان ۵۱۷’۲۱۳ نفر بوده‌است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید