خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ ساعت ۱۹:۰۳:۵۶

    خانه  > اعدام  >  رهایی از اعدام یک متهم در تهران

رهایی از اعدام یک متهم در تهران

خبرگزاری هرانا – فردی که متم است در حالتی خشمگین با زدن سیلی به یک کودک هشت ساله باعث مرگ او شده درحالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت با جلب رضایت خانواده مقتول از اعدام نجات یافت. متهم که ناپدری این کودک است در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران از جنبه عمومی محاکمه شد و قضات او را به هشت سال زندان محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از اردیبهشت سال ۸۹ به دنبال مرگ مشکوک پسر بچه هشت ساله در بیمارستان الغدیر در دستور کار کارآگاهان جنایی قرار گرفت.

در نخستین تحقیقات مشخص شد ناپدری او به نام سیامک ضربه‌ای به صورت پسر کوچولو زده و آرمین درحالی که سرش گیج رفته به زمین خورده و بر اثر اصابت سرش با سنگ داخل توالت در اثر خونریزی شدید جان باخته است.

ناپدری به اتهام قتل عمد محاکمه و به اعدام محکوم شد. اما او درحالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت پدر و مادر مقتول وپرداخت ۲۰۰میلیون تومان به هر یک از والدین مقتول از اعدام نجات یابد.

این متهم سپس در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران از نظر جنبه عمومی محاکمه شد و قضات او را به هشت سال زندان محکوم کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید