خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, 9th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ساعت ۱۵:۰۲:۲۹

    خانه  > سایر گروهها  >  هفت نفر دیگر در پی ماجرای برج سلمان در مشهد بازداشت شدند

هفت نفر دیگر در پی ماجرای برج سلمان در مشهد بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – امروز، ۷ تن دیگر در پرونده اتفاقات مربوط به برج سلمان مشهد دستگیر شدند. گفتنی است که هفته گذشته مراسمی در برج سلمان مشهد برگزار که پس از آن رئیس اداره ارشاد مشهد در پی این اتفاقات دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، بررسی پرونده عوامل دخیل در اتفاقات برج سلمان مشهد همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، امروز نیز ۷ نفر دیگر از عوامل دخیل در اتفاقات برج سلمان مشهد دستگیر شدند و بررسی پرونده آن‌ها ادامه دارد.

هفته گذشته مراسمی در برج سلمان مشهد برگزار و دادستانی استان وارد عمل شد و تحقیقات در مورد این پرونده آغاز شد. پس از آن رئیس اداره ارشاد مشهد پنج‌شنبه گذشته در پی این اتفاقات دستگیر شد.

این در حالی است که معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: برنامه برج سلمان دارای مجوزهای لازم بوده و این مجوزها کاملا بر اساس ضوابط صادر شده بود. نیروی انتظامی برای برگزاری این مراسم قرعه کشی، مجوز صادر کرده بود.

افشین تحفه‌گر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص علت ایجاد حواشی پیرامون این برنامه طی روزهای گذشته اظهار کرد: ظرفیت برج سلمان حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر است اما حجم تبلیغات گردانندگان با ظرفیت برج همخوانی نداشت و افزایش جمعیت باعث ایجاد این مشکلات شد و نتوانستند نظم اوضاع را رعایت کنند.

وی با اشاره به بازداشت رئیس اداره ارشاد مشهد ابراز امیدواری کرد بعد از تعطیلات آخر هفته و در اولین روز هفته با بررسی‌هایی که صورت می‌گیرد تلاش‌هایی برای آزاد شدن رئیس اداره ارشاد مشهد صورت خواهد گرفت.

احمد علم‌الهدی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی نیز در این باره گفته است: در این شهر، هتک حرمت می‌شود و در مقام خوانندگی یک آوازه‌خوان، زنان روسری برمی‌دارند اما هیچ مسئولی ککش نمی‌گزد. جز دو مسئول از قوه قضائیه، که قاطعانه وارد می‌شوند. این رسالت سپاه است که از ارزش‌ها دفاع کند. تا روزی که بسیج و سپاه قدرتمند داریم، نمی‌توانیم سفره دین را از زیر پای مردم بکشید. از مسئولان قوه قضائیه که قاطعانه برخورد کردند، تشکر می‌کنم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید