خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷, 11th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ساعت ۲۲:۵۶:۴۷

    خانه  > slide, زندانیان  >  ضبط تمام تلویزیون های بند زندانیان سیاسی زندان ارومیه

ضبط تمام تلویزیون های بند زندانیان سیاسی زندان ارومیه

خبرگزاری هرانا – امروز نیروهای گارد زندان با نظارت ریس زندان به بند زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه مراجعه کردند و پس از تهدید زندانیان به جمع‌آوری تمام تلویزیون‌های بند پرداختند. مسئولین زندان برای توجیه عمل غیرمتداول خود ادعا کردند “زندانیان سیاسی از تلویزیون های موجود در بند سواستفاده کرده اند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا،ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صبح امروز حدود ۵۰ تن از نیروهای گارد زندان ارومیه تحت کنترل رسول سید فاطمی، مسئول اندرزگاه و نظارت علیرضا صفری رئیس زندان به بند ۱۲ این زندان که محل نگهداری زندانی سیاسی است مراجعه کردند.

پیش از ورود گارد زندان سه زندانی به نامهای ابراهیم عیسی پور .کمال حسن رمضان و احمد تموئی توسط مسئولین و به بهانه گفتگو در افسر نگهبانی از بند خارج شده بودند.

گارد زندان پس از حضور در محل بند ۱۲، ضمن تهدید و توهین به زندانیان اقدام به جمع آوری تمام تلویزیون های بند که ۷ تلویزیون را شامل می شد نمودند.

بند ۱۲ جمعیتی بالغ بر ۷۰ تن را در خود جای داده است.

مسئولین زندان در پاسخ به اعتراض زندانیان ساکن بند در خصوص جمع آوری تلویزیون ها به خصوص که با هزینه شخصی زندانیان خریداری شده بود گفتند “از این تلویزیون ها استفاده های غیرقانونی شده است.”

هرانا پیش تر گزارشات متعددی در خصوص رفتارهای سلیقه ای مسئولین زندان ارومیه منتشر کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید