خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷, 16th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ ساعت ۱۹:۴۲:۴۶

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  دانش آموز اسلام آبادی قربانی اسیدپاشی شد

دانش آموز اسلام آبادی قربانی اسیدپاشی شد

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت که صبح امروز پسر بچه ۱۱ ساله‌ای هنگام رفتن به مدرسه از جانب دو پسر ۱۵ و ۲۰ ساله مورد اسیدپاشی قرار گرفت که به علت شدت آسیب وارده این دانش آموز به بیمارستان‌ مرکز استان انتقال یافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت که صبح امروز دانش آموز ۱۱ ساله‌ای در اسلام آبادغرب از جانب دو نفر مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

سرهنگ بهروز سرتیپ با اعلام این خبر اظهار داشت: “ساعت ۸ صبح امروز در محله شهرستانی اسلام ٱبادغرب پسر بچه ۱۱ ساله‌ای هنگام رفتن به مدرسه از جانب دو پسر ۱۵ و ۲۰ ساله مورد اسیدپاشی قرار گرفت”.

وی با بیان اینکه این دانش آموز از ناحیه صورت و سینه دچار سوختگی شده است، افزود: “به علت شدت آسیب وارده این دانش آموز به بیمارستان‌های مرکز استان انتقال یافته است”.

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از دستگیری یکی از مرتکبین این حادثه خبر داد و گفت: “دستگیری مجرم دیگر نیز به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد”.

سرهنگ سرتیپ نیا خاطرنشان کرد: “انگیزه ارتکاب جرم در دست بررسی است”.

اسلام‌آباد غرب یکی از شهرهای استان کرمانشاه است.

بر اساس داده های ۲۹۴۵ گزارش ثبت شده در مرکز آمار، نشر و آثار مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران در سالی که گذشت (اول فروردین ۱۳۹۶  تا ۲۷ اسفند ۱۳۹۶) ۲۴ مورد اسیدپاشی روی داد که عمده قربانیان آن زنان بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید