خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی محیط کار

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۱ کارگر کشته و ۳ کارگر دیگر نیز مصدوم شدند. ایران در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا مورخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۷، مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان خبر داد: ریزش معدن “همکار” ۳ کشته و زخمی برجای گذاشت

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از ریزش معدن همکار واقع در شهرستان راور و کشته و زخمی شدن ۳ نفر در این حادثه خبر داد.

دکتر سیدمحمد صابری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر گفت: “این حادثه در ساعت ۱۰ و ۴۷ دقیقه امروز ۱۱ فروردین‌ماه به وقوع پیوست”.

وی محل دقیق این معدن را بعد از تنگ فیض آباد شهرستان راور اعلام کرد و افزود: “در این حادثه متاسفانه «صفر زارع» ۴۰ ساله جان خود را از دست داد و «علیرضا خواجویی» ۴۰ ساله و «مجتبی عباسی» ۳۰ ساله دچار مصدومیت شده‌اند”.

جانشین مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز؛ کارگر محبوس زنده خارج شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مورخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۷، جانشین مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز،افزود: “با تلاش آتش نشانان کارگر مقنی مدفون در زیر آوار، از مرگ حتمی نجات یافت”.

بدری جانشین مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز، گفت: “کارگری۶۷ ساله که بر اثر ریزش یک چاه در محوطه بیمارستان امام رضا تبریز، که زیر آوار محبوس شده بود، با تلاش آتش نشانان زنده از زیر آوار خارج شد”.

وی تصریح کرد: “آتش نشانان پس از اتمام عملیات امداد، مرد مقنی را که دچار آسیب دیدگی اعضای بدن شده بود در اختیار عوامل اورژانس بیمارستان قرار دادند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید