خبرگزاری هرانا

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  ضرب و شتم محیطبان منطقه حفاظت شده ارسباران

ضرب و شتم محیطبان منطقه حفاظت شده ارسباران

خبرگزاری هرانا – حسین فایق فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از ضرب و شتم محیطبان منطقه حفاظت شده ارسباران توسط متخلفین صید و شکار خبر داد. آقای فایق افزود “در این درگیری یک نفر از محیط بانان منطقه از ناحیه دست و پا و سرباز هنگ مرزی از ناحیه صورت و بینی مصدوم شدند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، حسین فایق با اعلام این خبر گفت: محیط “بانان منطقه حفاظت شده ارسباران به همراه یک مامور هنگ مرزی با حکم قضائی جهت بازرسی منزل یکی از متخلفین سابقه دار صید و شکار اقدام کرده‌ بودند که متخلف با همکاری چندین نفر دیگر اقدام به در گیری و ضرب و شتم ماموران کردده و از محل متواری شد”.

وی افزود: “در این درگیری یکی نفر از محیط بانان منطقه از ناحیه دست و پا و سرباز هنگ مرزی از ناحیه صورت و بینی مصدوم شدند”.

فایق عنوان کرد: “ماموران در حین بازرسی از منزل متخلف لاشه دو راس کل و بز وحشی شکار شده و همچنین یک قبضه سلاح خفیف و یک قبضه سلاح ساچمه زنی را نیز کشف کردند. هم اکنون محیط بان مجروح پس از مداوا، ترخیص و مامور هنگ مرزی در بیمارستان بستری است”.

وی متذکر شد: “با هماهنگی مقام قضایی، حکم دستگیری متخلفان صادر شده و متخلفان در اسرع وقت دستگیر و تحویل مراجع قضایی خواهند شد”.

منطقه حفاظت شده ارسباران در استان آذربایجان شرقی واقع است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید