خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  لغو مجدد کنسرت فرزاد فرزین توسط دادستانی

لغو مجدد کنسرت فرزاد فرزین توسط دادستانی

خبرگزاری هرانا – کنسرت فرزاد فرزین در سبزوار که چند روز پیش از سوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار به بهانه تخلف موسسه برگزارکننده لغو شده بود، پس از تایید مجدد از سوی ارشاد این‌بار چند ساعت پیش از آغاز برنامه از سوی دادستانی لغو شد. این کنسرت قرار بود روز جمعه ۱۸ اسفند طی دو سانس در سالن شهید چمران سبزوار برگزار شود و بلیت‌های آن نیز به فروش رفته بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا و به نقل از ایلنا، کنسرت‌ سبزوار فرزاد فرزین که قرار بود جمعه ۱۸ اسفند طی دو سانس در سالن شهید چمران سبزوار برگزار شود و بلیت‌های آن نیز به فروش رفته بود، چند ساعت پیش از آغاز برنامه از سوی دادستانی لغو شد.

فرزاد فرزین ضمن انتشار فیلم کوتاهی در جمع مخاطبانش در سبزوار گفت: “ما به همراه گروه شوک در سبزوار هستیم. باتوجه به اینکه برنامه از سوی ارشاد سبزوار دوباره تایید شده بود، متاسفانه از طرف دادستانی ظاهرا این برنامه لغو شد. به هر حال ما آمده بودیم این برنامه را برگزار کنیم و به عشق دوستانی که در اینجا هستند، حضور پیدا کردیم. انشاءالله فرصتی باشد که در خدمتشان باشیم”.

این در حالی است که روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند محمد علی آبادی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار) گفته بود: “مجوز برگزاری براساس اجرای صحنه‌ای بوده اما موسسه مجری تصمیم به برگزاری کنسرت به شکلی دیگر داشته است. با وجود اخطارها و پیگیری‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار این تخلفات برطرف نشد از این رو با تصمیم امام جمعه و هماهنگی دادستان سبزوار این کنسرت لغو شد. لغو این برنامه در حالی صورت گرفت که بیشتر بلیت‌های آن خریداری شده است”.

روز چهارشنبه ۱۶ اسفند، محمد علی‌آبادی در گفتگوی دیگری که روی خروجی سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خراسان رضوی قرار گرفت، گفتگوی قبلی خود را تکذیب کرد و گفت: “اجرای صحنه‌ای موسیقی فرزاد فرزین لغو نشده است”.

در این خبر که با گفته‌های علی‌آبادی در مصاحبه با خبرنگار

ایرنا متفاوت است، آمده: “رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار گفت: اجرای صحنه‌ای موسیقی فرزاد فرزین در سبزوار لغو نشده است”.

محمد علی‌آبادی درضمن هرگونه مصاحبه درخصوص اعلام لغو این اجرا را تکذیب کرد و اظهار داشت: “مباحثی در خصوص نحوه اجرا و فروش بلیت توسط موسسه بوده که درصدد رفع این مشکل هستیم. اجرای صحنه‌ای که مجوز داشته باشد در چارچوب مقررات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود و منع قانونی برای این اجرا وجود ندارد”.

فیلم سخنان فرزاد فرزین را در اینجا می‌توانید ببینید:

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید