خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶, 8th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ ساعت ۲:۰۹:۲۳

    خانه  > سایر گروهها  >  تشکیل پرونده برای زنی که توسط خودروی پلیس زیر گرفته شد / ویدیو

تشکیل پرونده برای زنی که توسط خودروی پلیس زیر گرفته شد / ویدیو

خبرگزاری هرانا – مرکزاطلاع رسانی پلیس غرب تهران در خصوص خبر زیر گرفتن بانویی در تجمع مالباختگان موسسه ولیعصر توسط ماشین پلیس، از تشکیل پرونده زن حادثه دیده خبر داد و او را متهم به تمارض کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، مرکزاطلاع رسانی پلیس غرب تهران در خصوص زیر گرفتن بانویی درتجمع مالباختگان موسسه ولیعصر توسط ماشین پلیس گفت: “در پی تجمع تعدادی ازمالباختگان موسسه ولیعصر ،پلیس درموقعیت حاضر وبرای کنترل اوضاع و عدم انسداد راه و تسهیل در عبور و مرور خودروها اقدام کرد”.

وی ادامه داد “دراین میان، چندنفر موجب اخلال در نظم عمومی شدند که پلیس لاجرم مجبور به انتقال آنان شد که متاسفانه یکی از خانمها با تمارض، خود را به زمین زد که بلافاصله به بیمارستان فاطمه زهرا اعزام که پس از بررسی و انجام معاینات توسط پزشکان، تمارض وی محرز شد، لذا برای وی پرونده قضایی تشکیل و با نظر مقام قضایی با وی مصاحبه و مشارالیها به اقدام نمایشی خود اعتراف کرد.”

لازم به یادآوری است هرانا روز گذشته ویدیویی از تجمع مالباختگان موسسه ولیعصر در شهرستان بهارستان از شهرهای همجوار با “رباط کریم” منتشر کرده بود. تصاویر واضح ویدیویی نشان می دهد ماشین پلیس زنی را در میانه جمعیت زیر می گیرد. این موضوع در تضاد با ادعای پلیس غرب تهران است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید