خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دستگیری عاملان آتش سوزی خودپرداز در قصرشیرین

دستگیری عاملان آتش سوزی خودپرداز در قصرشیرین

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان قصرشیرین از دستگیری سه تن از متهمان آتش زدن دستگاه خودپرداز پست بانک این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سرهنگ “عنایت فلاحی” گفت: “بامداد روز دوشنبه یکی از عابر بانک های شهرستان توسط سه نفر به آتش کشید شد”.

وی افزود: “با توجه به حساسیت موضوع و تشویش اذهان عمومی تیمی ویژه از ماموران انتظامی دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند”.

فرمانده انتظامی قصرشیرین عنوان کرد: ماموران در نهایت با اقدامات اطلاعاتی عوامل آتش زدن عابر بانک در قصرشیرین را شناسایی و در این راستا سه نفر را دستگیر کردند.

ری‌استارت نام برنامه‌ای صوتی-تصویری است که محمد حسینی، مجری پیشین تلویزیون ایران آن را اجرا و در فضای مجازی منتشر می‌کند.

آقای حسینی اخیرا از مخاطبان خود خواسته بود که با سنگ یا تفنگ ساچمه‌ای شیشه بانک‌ها، ادارات و خودروهای دولتی را بشکنند تا از این طریق نارضایتی خود را از حکومت نشان دهند.

او در کانال تلگرامی خود تصاویر متعددی از شهرهای مختلف ایران و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر منتشر کرده که هوادارانش را در حال شکستن شیشه ساختمان‌های متعلق به حکومت ایران نشان می‌دهد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید