خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت نه کارگر در سه واحد صنفی

مرگ و مصدومیت نه کارگر در سه واحد صنفی

خبرگزاری هرانا ـ صبح امروز یکی از کارگران واحد کک‌سازی کارخانه ذوب‌آهن اصفهان براثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد. روز گذشته نیز براثر ریزش بخشی از سقف طبقه اول یک ساختمان در حال تخریب واقع در تهران، یک کارگر در زیر آوار ماند و دچار مصدومیت شد، همچنین در حادثه ای دیگر شب گذشته به علت حریق در کارخانه رنگرزی پارچه در شهر قدس، ۷ کارگر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، صبح امروز یکی از کارگران واحد کک‌سازی کارخانه ذوب‌آهن اصفهان براثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.

هویت کارگر فوت شده “حامد محمدی”، ۳۵ ساله عنوان شده است.

در همین رابطه، روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن نیز به رسانه‌ها اعلام کرده است: “کلیت حادثه، سقوط از ارتفاع بوده اما هنوز جزئیات نحوه سقوط و دلایل آن مشخص نیست و شواهد نشان می‌دهد این اتفاق نیاز به بررسی‌های فنی دارد که نتایج آن اعلام خواهد شد”.

دیشب رخ داد؛ گرفتار شدن یک کارگر بر اثر تخریب سقف یک ساختمان

به گزارش ایلنا، روز گذشته براثر ریزش بخشی از سقف طبقه اول یک ساختمان در حال تخریب واقع در تهران، یک کارگر در زیر آوار ماند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد، بخشی از سقف طبقه اول یک ساختمان در حال تخریب فروریخت که یک کارگر در زیر آوار ماند.

بنا به اظهارات «سید جلال ملکی» ساعت ۱۸ دیروز (۲ اسفندماه) در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به همت، خیابان سروستان چهارم، طبقه اول یک ساختمان دچار ریزش شد و یک کارگر در زیر آوار ماند.

از قرار معلوم، با حضور آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات لازم عملیات آواربرداری انجام و این کارگر مصدوم از زیر آوار خارج و تحویل عوامل اورژانس شد.

شب گذشته رخ داد؛ ۷ کارگر در حریق در کارخانه رنگرزی مصدوم شدند

به گزارش ایلنا، شب گذشته کارخانه رنگرزی پارچه در شهر قدس دچار حریق و ۷ کارگر مصدوم شدند.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران اعلام کرد، در این حادثه ۷ کارگر دچار دودگرفتگی شده و در محل مداوا شدند.

بنا به اظهارات «حسن عباسی» حوالی ساعت ۱۹ شب گذشته حادثه حریق در کارخانه رنگ رزی پارچه در شهر قدس به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام شد که در این آتش سوزی ۷ کارگر این کارخانه دچار دود گرفتگی شدند که با حضور به موقع عوامل اورژانس این مصدومان در محل مداوا شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید