خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵, 25th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ساعت ۱۵:۰۰:۵۷

    خانه  > اندیشه و بیان  >  احضار آمران حمله به مطهری در شیراز

احضار آمران حمله به مطهری در شیراز

خبرگزاری هرانا ـ وکیل علی مطهری گفت که در حال حاضر برای آمران حمله به موکلش در شیراز احضاریه فرستاده شده و منتظر هستیم که این افراد در بازپرسی حاضر شوند و اظهارات خود را بیان کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا،  وکیل علی مطهری گفت کسانی که قبلاً اعتراف کرده بودند دستور داشتند تا مانع ورود علی مطهری به شیراز شوند اظهارات خود را رد کردند. این در حالی است که در گزارش حفاظت اطلاعات دستگاه مربوط و هم نزد بازپرس ذکرشده است که این افراد اذعان کردند که دستور داشته‌اند و بازپرس نیز ذیل اظهارات آنها را امضا کرده اند. دلیلی برای رد اظهارات سابق آنها نیست.

مصطفی ترک همدانی در مورد آخرین وضعیت پرونده حمله به علی مطهری در شیراز گفت: “برای پیگیری این پرونده به دادگاه نظامی شیراز مراجعه کردم که متوجه شدیم کسانی که قبلاً اعتراف کرده بودند که دستور داشتند مانع ورود علی مطهری به شیراز شوند، اظهارات خود را رد کردند. این در حالی است که در گزارش حفاظت اطلاعات دستگاه مربوط و نزد بازپرس ذکر شده است که این افراد اذعان کردند برای این کار دستور داشته‌اند و بازپرس نیز ذیل اظهارات آنها را امضا کرده‌اند. دلیلی برای رد اظهارات سابق آنها نیست”.

این وکیل دادگستری گفت: “در حال حاضر برای آمران این اتفاق احضاریه فرستاده شده است و منتظر هستیم که این افراد در بازپرسی حاضر شوند و اظهارات خود را بیان کنند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید