خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵, 7th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ساعت ۲۳:۲۰:۳۷

    خانه  > اعدام  >  انتقال مجدد دو زندانی در دیزل آباد جهت اعدام

انتقال مجدد دو زندانی در دیزل آباد جهت اعدام

خبرگزاری هرانا ـ دو زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر در زندان دیزل آباد کرمانشاه که طی هفته‌های گذشته یکبار اعدام شان به تعویق افتاده بود، مجددا جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران، صبح روز جاری پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه دو زندانی که با اتهامات مربوط به مواد مخدر به اعدام محکوم شده‌اند، در زندان دیزل آباد کرمانشاه به سلول انفرادی منتقل شدند.

این دو زندانی پیشتر روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه جهت اعدام به سلول انفرادی منتقل شده بودند اما روز شنبه ۱۶ بهمن ماه به دلیل برگزاری جشن های مربوط به دهه فجر به سلول‌های خود بازگشتند.

یکی از این زندانیان که به گفته بستگانش بیگناه است “محمدکریم عزیزپناه” ۴۳ ساله و فرزند عمر نام دارد. وی سال ۱۳۹۱ به اتهام حمل ۳ کیلو و ۳۵۰ گرم شیشه در کرمانشاه بازداشت و ۱۱ آذر ماه سال ۱۳۹۲ در دادگاه انقلاب این شهر به اعدام محکوم شد.

یکی از بستگان این زندانی گفته بود: “محمدکریم” صاحب دو فرزند است، این مواد به هیچ وجه مال او نبوده. او مسافرکش بود و مسافر برده بود که نرسیده به کرمانشاه دستگیر شد و دیگر برنگشت.”

زندانی دیگر که به سلول انفرادی منتقل شده “حمیدرضا ریباز” ۳۵ ساله نام دارد. وی سال ۱۳۸۵ با اتهام ۲ کیلو شیشه و ۲۰۰ گرم کراک بازداشت و سال ۱۳۹۰ در دادگاه کرمانشاه به اعدام محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید