خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  گلریزان محیط زیستی برای نجات محیط‌بانان / دعوت به مشارکت

گلریزان محیط زیستی برای نجات محیط‌بانان / دعوت به مشارکت

خبرگزاری هرانا ـ  ماشاالله مهنایی و حمید بیگی به منظور پرداخت هزینه دیه که در اثر درگیری با شکارچیان رخ داده به پرداخت ۷۲ میلیون تومان محکوم شده اند که به دلیل ضوابط خاص اداری و محدودیتهای مالی، عملاً امکان پرداخت چنین هزینه ای از محل حسابهای دولتی وجود ندارد. در همین راستا فعالان محیط زیست گلریزانی را برای گردآوری این رقم آغاز کرده‌اند. در همین راستا کارکنان پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی نیز یک روز از حقوق ماهانه خود را به آنها اختصاص دادند. مشخصات حساب بانکی گنجه پشتیبان زیست بوم ایران برای حمایت از محیط‌بانان در ادامه می آید.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، فعالان محیط زیست گلریزانی را برای حمایت از دو محیط بان سازمان محیط زیست آغاز کرده‌ و کارکنان پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی نیز یک روز از حقوق ماهانه خود را به آنها اختصاص دادند.

ماشاالله مهنایی و حمید بیگی به منظور پرداخت هزینه دیه که در اثر درگیری با شکارچیان رخ داده به پرداخت ۷۲ میلیون تومان محکوم شده اند که به دلیل ضوابط خاص اداری و محدودیتهای مالی، عملاً امکان پرداخت چنین هزینه ای از محل حسابهای دولتی وجود ندارد. در همین راستا فعالان محیط زیست گلریزانی را برای گردآوری این رقم آغاز کرده‌اند.

محمد درویش مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست، از همه هموطنانی که او را می‌شناسند خواسته است که هر کدام دست‌کم مبلغ ده هزارتومان به حساب «گنجه پشتیبان زیست بوم ایران» واریز کنند تا مبلغ دیه برای هر دو نفر قبل از نوروز ۹۶ فراهم شده و خانواده بزرگ محیط زیست که بی شک شمارشان بیش از هفت هزارنفر است، بتوانند با سرافرازی نوروزی شاد و بیادماندنی برای خانواده این دو عزیز طبیعت ایران فراهم کنند.

کارکنان پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی نیز در جهت حمایت از این محیط بانان، یک روز از حقوق ماهانه خود را به انها اختصاص دادند.

مشخصات حساب بانکی گنجه پشتیبان زیست بوم ایران برای حمایت از محیط‌بانان به شرح زیر است.

مشخصات حساب بانکی گنجه پشتیبان زیست بوم ایران برای حمایت از محیط‌بانان به شرح زیر است.
شماره حساب در بانک پارسیان، شعبه‌ی بیمارستان پارسیان (تهران- کد: ۱۰۷۰):
۸۰۰-۲۰۹۲۲۵۳-۷
کارت عابر بانک به نام محمدحسین ایزدی :
۶۲۲۱-۰۶۱۱-۰۴۸۲-۲۲۶۹
شماره‌ی شبا (به صورت اینترنتی) :
IR-33-0540-1070-8000-2092-2530-07

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید