خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  بازنشستگی ۲۰ ساله زنان به مجمع تشخیص مصلحت ارجاع می شود

بازنشستگی ۲۰ ساله زنان به مجمع تشخیص مصلحت ارجاع می شود

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی از ارجاع موضوع جذب فاینانس و بازنشستگی ۲۰ ساله زنان به مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، محمد خدابخشی در تشریح نشست روز یکشنبه کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: “کمیسیون تلفیق ۴ نشست برای بررسی ایرادات شورای نگهبان برگزار کرد که بعدازظهر امروز آخرین نشست کمیسیون برای بررسی ایرادات برگزار شد”.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: “در این جلسات ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در لایحه برنامه ششم اعم از مغایرت با شرع و قانون اساسی و همچنین سیاست‌های کلی نظام و برنامه ششم توسعه در جلسه کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار گرفت”.

خدابخشی یادآور شد: “کمیسیون در مواردی که ایرادات را وارد می دانست اطلاعاتی را برای تامین نظر شورای نگهبان اعمال کرد و در برخی موارد نیز بر مصوبات قبلی مجلس اصرار شد”.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی موارد ارجاعی به مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: “کمیسیون بر مصوبات خود درخصوص جذب فاینانس و بازنشستگی بیست ساله زنان اصرار دارد، لذا برای حکمیت به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع می شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید