خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵, 17th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ساعت ۷:۱۱:۲۳

    خانه  > سایر گروهها  >  صدور ۹۹ ضربه شلاق برای یک متهم

صدور ۹۹ ضربه شلاق برای یک متهم

خبرگزاری هرانا ـ دادگاه کیفری استان تهران یک متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به جرم عمل منافی عفت به ٩٩ ضربه شلاق محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از شرق، پرونده اتهامی یک فیزیوتراپ که متهم به تعرض به زنی شده ‌بود در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران، مورد رسیدگی قرار گرفت.

با توجه به مدارک موجود در پرونده، چندی پیش زن جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و از کارمند یک شرکت کاردرمانی شکایت کرد.

زهرا ٣٧ساله که از ناحیه پا دچار معلولیت است، به مأموران آگاهی گفت: “چندین‌سال است که از ناحیه یک پا دچار معلولیت هستم برای همین همیشه دنبال راهی برای درمان آن می‌گردم”.

مدتی قبل یکی از دوستانم یک مؤسسه کاردرمانی و فیزیوتراپی را برای درمان به من معرفی کرد. وقتی برای درمان به این مؤسسه مراجعه کردم، پزشکان به من گفتند احتمال اینکه پایم در جلسات متعدد فیزیوتراپی بهبود پیدا کند وجود دارد.

برای شروع فیزیوتراپی مرد جوانی به نام مهران را به من معرفی کردند.

زمانی که برای درمان به مهران مراجعه کردم، قرار شد او هر جلسه به خانه ما بیاید و آنجا درمان را شروع کنیم.

مدتی از آشنایی من و مهران گذشته بود و من به او اعتماد کردم، چون هر جلسه به منزل ما می‌آمد و من از او رفتار نامناسبی ندیده بودم.

مدتی به همین منوال گذشت که مهران به من ابراز علاقه کرد. من که تابه‌حال رفتار بدی از او ندیده بودم به او اعتماد کردم و چندبار برای دیدنش به منزل او رفتم. رابطه ما با هم خوب بود و به او علاقه‌مند شدم. با شرایطی که من داشتم، معمولا مردها چندان به من توجه نمی‌کردند، اما مهران فرق داشت. او به من توجه می‌کرد. برای همین روزبه‌روز علاقه و اطمینانم به او بیشتر می‌شد تا اینکه بار آخری که به دیدن مهران رفتم او مرا مورد آزار قرار داد.

به‌این‌ترتیب پس از شکایت زن جوان مهران بازداشت شد. او که منکر آزار زهرا شده بود، به مأموران گفت: “پس از مدتی که برای فیزیوتراپی به منزل زهرا رفتم رابطه احساسی میان ما ایجاد شد. من این را با او مطرح کردم. زهرا هم من را دوست داشت. او خودش به دیدن من آمد و هرگز به او آزاری نرساندم”.

در نتیجه با شکایت زن جوان، کیفرخواستی علیه مهران صادر شد و او در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت.

پس از پایان جلسه رسیدگی، مهران از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به جرم عمل منافی عفت به ٩٩ ضربه شلاق محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید