خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر معدن مس سرچشمه و جراحت ۵ کارگر دیگر

مرگ یک کارگر معدن مس سرچشمه و جراحت ۵ کارگر دیگر

خبرگزاری هرانا ـ روز گذشته در معدن مس سرچشمه در رفسنجان، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، بر اثر انفجار در واحد مولیبدن، یک کارگر جان خود را از دست داد و ۵ کارگر دیگر مجروح شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، بعد از ظهر روز گذشته (دوشنبه، ۱۸ بهمن) بر اثر انفجار در واحد مولیبدن معدن مس سرچشمه کرمان یک کارگر جان خود را از دست داد و ۵ کارگر دیگر مجروح شده‌اند. ۲ نفر از این کارگران در قسمت (ای. سی. یو) بیمارستان علی ابن‌ابیطالب بستری هستند.

تعدادی از کارگران مس سرچشمه در تماس با ایلنا اعلام کردند که حوالی ساعت ۳ بعد ظهر روز گذشته یک انفجار در واحد مولیبدن معدن مس سرچشمه به وقوع پیوست که بر اثر این انفجار یک کارگر به نام «سعید عباس پور» جان خود را از دست داد.

 همچنین ۵ کارگر با نام های «علی استبرقی»، «اصغر میرزایی»، «علی عظیمی»، «علی آقایی» و «جواد بختیاری» مجروح شده اند که ۲ نفر از آنها «اصغر میرزایی» و «جواد بختیاری»  هم اکنون در بخش (ای. سی. یو) بیمارستان علی ابن ابیطالب شهرستان رفسنجان بستری هستند. گزارش دقیقی از حال عمومی این دو کارگر در دست نیست.

به گفته مدیر روابط عمومی مس منطقه‌ای کرمان این کارگران در حال برشکاری  بوده‌اند که  کپسول اکسیژن منفجر شد. «علی میر افضلی» همچنین گفته است که این کارگران برای دو شرکت پیمانکاری «آسیا کانی» و «حامی فراور الوند» کار می کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید