خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵, 16th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ساعت ۱۱:۲۵:۳۷

    خانه  > اندیشه و بیان, کودکان  >  حکم شلاق و حبس برای شش متهم در تهران

حکم شلاق و حبس برای شش متهم در تهران

خبرگزاری هرانا ـ شش پسر جوان در تهران به اتهام ربودن و آزار یک دختر نوجوان هر یک به ۹۹ ضربه شلاق و ۵ سال حبس محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، اوایل تابستان امسال دختر ۱۶ساله ای به نام پریدخت به پلیس آگاهی دماوند رفت و از شش پسر جوان که وی را ربوده و مورد نیت سوء خود قرار داده بودند شکایت کرد. دختر نوجوان گفت: “کنار خیابان ایستاده بودم تا به خانه دوستم بروم که یک پراید که دو سرنشین داشت مقابل پایم توقف کرد. وقتی سوار ماشین شدم راننده و سرنشین دیگر که پسری جوان بود سر صحبت را باز کردند . هنوز مسیر زیادی را طی نکرده بودیم که راننده تغییر مسیر داد و به سمت جاده فرعی رفت. آنجا بود که فهمیدم چهار سرنشین یک دستگاه پژو در تعقیب ما هستند. به راننده و سرنشین التماس کردم تا مرا رها کنند اما قبول نکردند. آنها مرا به داخل یک خانه ویلایی در دماوند بردند و چهار سرنشین پژو هم که از دوستان راننده بودند همراهمان امدند. شش پسر جوان بدون توجه به التماس هایم مرا مورد نیت شیطانی خود قرار دادند و سپس در جاده دماوند رهایم کردند”.

به دنبال اطلاعاتی که دختر جوان به پلیس داد ردیابی پسران شیطان صفت آغاز و انها دستگیر شدند.

پسران جوان که منکر عمل شیطانی با پریدخت بودند ادعا کردند دختر جوان خودش همراه آنها به خانه ویلایی رفته است.

شش متهم در دادگاه دماوند به ۹۹ ضربه شلاق محکوم شدند اما پرونده آنها با عدم صلاحیت به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

سه متهم دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران غیرعلنی پای میز محاکمه ایستادند. یکی از آنها گفت: “یکی از دوستانمان دختر جوان را می شناخت. به همین خاطر نشانی او را به من و دوستانم داد و ما او را سوار ماشین کردیم. او با میل خودش به خانه ویلایی امد اما چون با ما درگیر شد علیه ما شکایت کرد”.

متهمان دیگر نیز منکر انجام عمل و نیت شیطانی نسبت به دختر جوان شدند.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و هر کدام از پسران آزار گر را به ۹۹ضربه شلاق و ۵سال زندان محکوم کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید