خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  ریزش سقف ۳۰ کلاس درس قصرقند در بارندگی‌های اخیر

ریزش سقف ۳۰ کلاس درس قصرقند در بارندگی‌های اخیر

خبرگزاری هرانا ـ فرماندار قصرقند گفت که در پی بارندگی شدید ۵ روز اخیر سقف ۳۰ کلاس درس شهرستان قصرقند فرو ریخته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، حمیرا ریگی اظهار داشت: “در پی بارندگی شدید ۵ روز اخیر سقف ۳۰ کلاس درس شهرستان قصرقند در پی بارش‌های اخیر فرو ریخته است”.

فرماندار قصرقند افزود: “قرار است از روز شنبه هفته آینده با هدف جلوگیری از عقب افتادن درس دانش‌آموزان، کلاس‌های درس تخریب شده در پی بارندگی در چادر تشکیل شود”.

وی گفت: “به دنبال استقرار سامانه بارش‌زا در جنوب سیستان و بلوچستان و اعلام به موقع پیش‌بینی هواشناسی، مدارس این شهرستان تعطیل اعلام شد و با این تدبیر به موقع خوشبختانه تلفات انسانی در این بخش نداشتیم”.

ریگی تصریح کرد: “برای جبران خسارات وارده در پی بارندگی به مدارس شهرستان قصرقند، رایزنی‌های لازم با مسئولان استانی انجام شده و به زودی نسبت به رفع خسارات ناشی از سیلاب‌ها اقدام می‌شود”.

فرماندار قصرقند با اشاره به ضرورت راه‌اندازی مدرسه شبانه‌روزی ویژه دختران در این شهرستان، خاطرنشان کرد: “با توجه به شرایط محدود دسترسی دختران به امر آموزش در قصرقند، لازم است مدرسه شبانه‌روزی ویژه این قشر در سطح شهرستان ایجاد شود”.

وی افزود: “در نظر داریم ۲۰ بهمن‌ماه اولین جشنواره “بانوان خیر مدرسه‌ساز” را در قصرقند برگزار کنیم و امیدواریم خیرین با حضور حداکثری، مشارکت مناسبی در امر مدرسه‌سازی این شهرستان داشته باشند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید