خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  شهناز اکملی در منزلش بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد

شهناز اکملی در منزلش بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد

خبرگزاری هرانا – صبح روز جاری، شهناز اکملی مادر مصطفی کریم بیگی، از جان باختگان اعتراضات سال ۸۸، در منزل شخصی خود توسط ماموران امنیتی بازداشت شد. نیروهای امنیتی پس از تفتیش منزل، کلیه وسائل مربوط به خانم اکملی را توقیف کرده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در ساعات اولیه صبح امروز ششم بهمن ماه، شهناز اکملی توسط نیروهای لباس شخصی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

یک منبع نزدیک به خانواده کریم بیگی در این باره به گزارشگر هرانا گفت: “۵ الی ۶ مامور لباس شخصی با مراجعه به منزل خانم اکملی کلیه خانه را تفتیش کردند و تمامی وسایل مربوط به وی از جمله وسایل الکترونیکی-ارتباطی او را ضبط و با خود بردند.”

شهناز اکملی مادر مصطفی کریم بیگی یکی از کشته شدگان در اعتراضات وقایع ششم دی ماه ۱۳۸۸ است.

مصطفی کریم بیگی در حوالی خیابان نوفل لوشاتو مورد اصابت گلوله از ناحیه سر قرار گرفت. با وجود سکونت وی در تهران، ماموران امنیتی اجازه دفن او را در شهر تهران ندادند، ازاین‌رو خانواده کریم بیگی مجبور شدند او را هنگام غروب آقتاب در شهریار کرج دفن کنند.

خانم اکملی هرسال پیش از برگزاری مراسم یادبود فرزندش، توسط نهادهای امنیتی احضار و در مورد محدودیت برگزاری این مراسم به وی تذکر داده شده است.

شهناز اکملی؛ مادر مصطفی کریم بیگی از جانباختگان اعتراضات سال ۸۸

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. بر پاخیز از جا کن بنا ی کاخ دشمن ….

    زمان روشنی ذهن ایرانیان فرا رسیده وترس به همان شدت که در ما مردم هست در این زالوهاهست .یعنی چه کسی را ٬ مادری را از خانه اش بیرون ببرند ؟ یعنی چه که مردم را از خانه هایشان میبرند ؟ .که یعنی صد ها ملای نجس چندش اور انگل بی سواد حرامزاده چندین میلیون انسان را اسیر گرفته اند ؟ با پول و اسلحه و ترس . اولین گام باید و باید وبرداشته خواهد شد شاید با حلق اویز کردن اولین اخوند …….
    …همه سازمانهای درون و بیرون ایران را متشکل کنیم وزالوهای خون اشام را از سرزمین گهر خیز در همان جهنم بسوزانیم که ان همه عزیز را سوزانند …با یک فراخوان جمعی سراسری درون و بیرون ایران به خیانها بیاییم و در سکوت انقدردر خیابانها بمانیم وبنشینیم یک هفته ده روز.مثل مصری ها.. تا این جانورها از پشت نقابها بیرون بیایندو تا مقبر های حسن و حسین شان بخزند…… باید یک کار اساسی کرد …
    تا ایران اباد و ازاد باد ….بدون ماده مخدر مذهب و خرافات و جهل به هم بپیوندیم یاری کنیم…..تا دیر نشده و قدرتهای بزرگ بیگانه برای ما تصمیم جدیدی بعد از اخوندهای متعفن نگرفته اند….

نظر بگذارید