خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵, 24th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ساعت ۰:۳۸:۲۲

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت چهار کارگر در دو واحد صنفی

مرگ و مصدومیت چهار کارگر در دو واحد صنفی

خبرگزاری هرانا ـ در سایه فقدان ایمنی محیط کار روز گذشته، ریزش دیواره معدن شن وماسه «تیغ آب» در شهرستان پاکدشت به مدفون شدن یک راننده بیل مکانیکی انجامید، از سوی دیگر نیز ظهر روز دوشنبه، انفجار کوره ذوب مواد فلزی در کارخانه الوند فولاد آریا در تاکستان باعث مصدومیت سه کارگر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز گذشته، ریزش دیواره معدن شن وماسه «تیغ آب» در شهرستان پاکدشت به مدفون شدن یک راننده بیل مکانیکی انجامید.

منابع کارگری درشهرستان پاکدشت خبر داده‌اند در جریان حادثه‌ای که بعد اظهر روز گذشته (سه شنبه۲۱ دیماه) روی داد، یکی از کارگران معدن به نام «عباس لگزایی»، ۵۵ ساله، متاهل و از اهالی منطقه پاکدشت در زیر گل و لای حاصل از ریزش معدن مدفون شدن.

منابع ما گزارش داده‌اند در هنگام ریزش دیواره معدن، کارگر مورد نظر در کابین دستگاه بیل مکانیکی، مسئولیت هدایت دستگاه را به عهده داشته است که به دلیل سست بودن دیواره شنی معدن، با ریزش شن و ماسه مدفون شده است.

از قرار معلوم، نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند و پس از یک عملیات امداد و نجات چند ساعته، آوار شن، تخلیه و جسد متوفی از اتاقک بیل مکانیکی خارج شد.

دوشنبه رخ داد؛ مصدومیت سه کارگر در حادثه انفجار کوره ذوب در تاکستان قزوین

به گزارش ایلنا، ظهر روز دوشنبه، انفجار کوره ذوب مواد فلزی در کارخانه الوند فولاد آریا در تاکستان باعث مصدومیت سه کارگر شد.

از قرار معلوم، با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد یک واحد کوره ذوب مواد فلزی در شرکت الوند فولاد آریا به علل نامعلومی منفجر شده که بلافاصله نیز عوامل اورژانس و آتش نشانی در صحنه حاضر و حریق توسط عوامل آتش‌نشانی مهار شد.

در این حادثه انفجار سه نفر از کارگران شرکت مصدوم که توسط عوامل اورژانس جهت مداوا به بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان تاکستان منتقل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید