خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان  >  منصوریان: تا زمانی که بانوان به تمرینات می آمدند ادبیات تماشاگران فرق می‌کرد

منصوریان: تا زمانی که بانوان به تمرینات می آمدند ادبیات تماشاگران فرق می‌کرد

خبرگزاری هرانا ـ سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران می‌گوید تا زمانی که بانوان می‌توانستند در تمرینات تیمش حاضر شوند حتی یک بار هم حرف زشت از سوی تماشاگران شنیده نشد ولی بعد از این که آن‌ها نتوانستند به تمرین بیایند، ادبیات زشت بار دیگر نمایان شد.

به‌ گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ‌ایسنا، علیرضا منصوریان بعد از جلسه هم‌اندیشی در رابطه با فساد در فوتبال ایران به خبرنگاران، گفت‌: “امروز جلسه خوبی را شاهد بودیم و امیدواریم که در یک مسیر خوب بتوانیم فساد را از فوتبال دور کنیم. مثال‌های خوبی در این جلسه زده شد، از جمله در حوزه بانوان. از برگزاری چنین جلسه‌ای خوشحال هستم و امیدوارم که این جلسات مقطعی نباشد. قطعا ورود به این مسائل تبعاتی دارد، ولی با پتانسلی که وجود دارد می‌توانیم به رشد فوتبال کمک کنیم”.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند مصداقی را در این زمینه معرفی کند؟ بیان‌ کرد: “اسم شخص یا گروه خاصی در جلسه مطرح نشد. فقط برخی از نمونه‌ها مورد بررسی قرار گرفتند. مثلا می‌دانیم که چیزی حدود نیمی از دلالان در حوزه بازیکن مورد تایید فیفا و فدراسیون فوتبال نیستند و یا در بخش پایه‌ها آسیب‌پذیری بالایی وجود دارد. من یک مثال در جلسه زدم که به شما هم می‌گویم. پیش از آغاز فصل تمرینات ما و پرسپولیس تقریبا سه روز برای بانوان هم باز بود و برخی از خانم‌ها به همراه خانواده‌های‌شان در تمرین حاضر می‌شدند. در آن چند روز یک بار حرف زشت از سوی تماشاگران شنیده نشد، ولی بعد از این که آن‌ها نتوانستند به تمرین بیایند، ادبیات زشت بار دیگر نمایان شد. در کل قرار است این جلسه‌ای که امروز (پنج‌شنبه‌) داشته‌ایم ماهی یک بار برگزار شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید