خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  پارسایی: با قاضی پرونده آرش صادقی و علی شریعتی دیدار کردیم

پارسایی: با قاضی پرونده آرش صادقی و علی شریعتی دیدار کردیم

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی فراکسیون امید از دیدار دو عضو حقوقدان این فراکسیون با قاضی پرونده آرش صادقی و علی شریعتی خبر داد و ابراز امیدواری کرد هر چه زود‌تر «این پرونده و حاشیه‌های آن» حل شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، بهرام پارسایی خبر از دیدار دو عضو حقوقدان این فراکسیون با قاضی پرونده آرش صادقی و علی شریعتی داد.

پارسایی ادامه داد: “روزهای گذشته ملاقات بسیار خوبی با قاضی صورت گرفت و در فضایی صمیمانه و خوب مشکلات و حاشیه‌های ایجاد شده به بحث گذاشته شد و تبادل‌نظر صورت گرفت. ما امیدواریم با توجه به فضای صمیمی روز گذشته هر چه زود‌تر این پرونده و حاشیه‌های آن حل شود”.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات روسای قوه مجریه و قضاییه و اختلاف‌نظر آن‌ها با یکدیگر گفت: “اینکه اختلاف‌نظر وجود داشته باشد، کاملا طبیعی است. اما نباید در تریبون‌ها مطرح شود چون باعث شکاف و دودستگی در جامعه می‌شود”.

او ادامه داد: “شرایط امروز کشور ایجاب می‌کند این عزیزان با یکدیگر بنشینند و مسائل را حل و فصل کنند. رسانه‌ای کردن هر روز این مشکلات به نفع جامعه نیست و آرامش را از بین می‌برد”.

پارسایی تصریح کرد: “مردم ما آگاه هستند و این اختلاف‌ها باعث یاس و ناامیدی آن‌ها می‌شود. وقتی روسای قوا در سطح عالی مملکت نمی‌تواند مشکلات را حل کنند چگونه می‌خواهند مشکلات مردم را حل کنند. به نظر من این به صلاح کشور نیست که مناقشات به فضای رسانه‌ای و تریبون‌های کشوری کشیده شود”.

او تصریح کرد: “شأن روسای قوا در این است که بنشینند با یکدیگر مسائل را خارج از تریبون‌های عمومی حل کنند و منافع مردم و کشور را نسبت به اختلافات خود ارجحیت دهند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید