خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت ۵۲ نفر در تجمع امروز در مشهد

بازداشت ۵۲ نفر در تجمع امروز در مشهد

خبرگزاری هرانا – امروز مردم چند شهر مختلف خراسان رضوی از جمله مشهد و نیشابور در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی تجمع کردند. سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از بازداشت ۵۲ نفر در تجمع امروز در میدان شهدای مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، حسن حیدری در مشهد، گفت: “صبح امروز تجمعی در میدان شهدای مشهد انجام شد و عده‌ای ساختارشکن شعارهای تندی سر دادند که با آنها برخورد شد”.

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد با اشاره به اینکه در تجمع امروز ۵۲ نفر دستگیر شدند، ادامه داد: “قانون به هیچ‌وجه با افرادی که بخواهند با سوءاستفاده از شرایط اجتماعی مزاحمتی برای سایر شهروندان و اختلال در امنیت ایجاد کنند، مماشات نمی‌کند”.

وی خاطرنشان کرد: “تجمع امروز فاقد مجوز بوده است”.

لازم به یادآوری است امروز مردم چند شهر مختلف خراسان رضوی از جمله مشهد و نیشابور در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی تجمع کردند. ماموران امنیتی علیه معترضان از ماشین آب‌پاش و گاز اشک‌آور استفاده کردند.

پیش از این در شبکه‌های مجازی از مردم خواسته شده بود در این تجمع شرکت کنند. با این حال فرمانداری مشهد روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرده بود هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی هم در این خصوص صادر نشده است و هر گونه اقدام احتمالی در این رابطه غیرقانونی است.

با این حال در تصاویری که به صورت گسترده در شبکه های مجازی منتشر شده است، تجمعاتی در مشهد، کاشمر و نیشابور اتفاق افتاده است و معترضین شعار مرگ بر گرانی و شعارهایی در انتقاد از مسئولان کشور سر داده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید