خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  تفکیک جنسیتی؛ برخورد با کارگاه آموزش آرایشگری در تهران به دلیل ارائه آموزش مختلط

تفکیک جنسیتی؛ برخورد با کارگاه آموزش آرایشگری در تهران به دلیل ارائه آموزش مختلط

خبرگزاری هرانا – رییس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ از برخورد با کارگاه آموزشی آرایشگری به دلیل ارائه آموزش مختلط زن و مرد در یک آرایشگاه زنانه توسط مربیان خارجی خبر داد. وی در توصیف وضعیت این کارگاه آموزشی خاطرنشان کرد “با احراز موضوع پس از هماهنگی‌های قضایی ماموران وارد محل شدند که تعدادی مرد و زن به صورت مختلط در حال اجرای آموزش آرایشگری بر روی کلاه گیس و مدل‌های انسانی بودند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، سرهنگ ذوالفقار برفر درباره جزییات این خبر گفت: “در پی وصول خبری مبنی بر برگزاری کلاس‌های مختلط آموزشی آرایشگری زنانه توسط مربیان مرد خارجی و جذب زنان آرایشگر به خارج کشور، شناسایی آنان در دستور کار این پلیس قرار گرفت”.

وی ادامه داد: “بعد از بررسی‌ها مشخص شد کارگاه آموزشگاهی در شمال غرب پایتخت با دعوت از یک مربی مرد ترکیه‌ای به صورت مختلط در یک آرایشگاه زنانه برگزار می‌شود”.

رییس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: “با احراز موضوع پس از هماهنگی‌های قضایی ماموران وارد محل شدند که تعدادی مرد و زن به صورت مختلط در حال اجرای آموزش آرایشگری بر روی کلاه گیس و مدل‌های انسانی بودند”.

سرهنگ برفر تصریح کرد: “فرد ترکیه‌ای در حال آموزش به این افراد بود و متولی برگزاری کلاس‌ها که اهل تهران بود در تحقیقات اعلام کرد با تبلیغ در اینستاگرام افراد را جذب و مبالغی از آنان دریافت می‌‌کرد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید