خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶, 21st of October 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ساعت ۱۶:۰۹:۳۸

    خانه  > کارگران  >  درگیری نیرو‌های سد معبر شهرداری در ملایر/ ضرب و شتم میوه فروشان ملایری با باتوم

درگیری نیرو‌های سد معبر شهرداری در ملایر/ ضرب و شتم میوه فروشان ملایری با باتوم

خبرگزاری هرانا -ظهر دیروز، نیروهای سد معبر شهرداری ملایر در میدان آزادی این شهر با باتوم چند میوه‌فروش را مسدوم و آنها را راهی بیمارستان کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا،یکی از این میوه‌فروشان در جمع خبرنگاران گفت: “من و برادرانم صاحب چندین دهنه مغازه در میدان آزادی ملایر هستیم و صبح دیروز مشغول استراحت بودیم که متوجه شدم نیروهای سد معبر شهرداری در حال جمع‌آوری میوه‌های ما هستند”.

وی با بیان اینکه پس از اعتراض به نیروهای شهرداری آنها با ما درگیر شدند و با باتوم به جان ما افتادند، اظهار کرد: “در این درگیری پای برادرم آسیب دید و سرش نیز ضربه خورد و جای باتوم بر روی بدن من به وضوح مشخص است”.

این میوه‌فروش به یورش ۱۰ نفر نیروی سد معبر با دو دستگاه وانت مزدا اشاره کرد و گفت: “این افراد بدون اینکه از قبل به ما اخطار دهند با ما درگیر شدند”.

وی خاطرنشان کرد: “جای سوال است که نیروهای سد معبر شهرداری با چه مجوزی باتوم و چوب‌دستی حمل می‌کنند و آیا می‌توان به بهانه مقابله با سد معبر هرگونه رفتاری انجام داد؟”

این میوه‌فروش با تأکید بر اینکه ما برای کسب روزی حلال در این سرمای استخوان خردکن پاییزی مجبور به فروش میوه هستیم، خواستار پیگیری نیروی انتظامی، شهردرای و شورای شهر در این زمینه شد .

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا حاکیست به دنبال حمله نیروهای واحد سد معبر شهرداری ملایر به چند نفر از کسبه همشهری و ضرب و جرح آنان، شهردار ملایر شبانه به عیادت نیروی مصدوم سد معبر و فرد میوه‌فروش بستری در بیمارستان امام حسین رفت و از آنان دلجویی کرد .

امیدواریم شهردار ملایر با بررسی دقیق جوانب این حادثه تلخ و مجازات عوامل این اقدامات خودسرانه، در جلب اعتماد شهروندان که پشتوانه وزینی برای فعالیت‌های این نهاد مهم خدمات‌رسان است، تلاش کند البته این اقدامات شهردار چیزی از وظیفه ذاتی مدعی‌العموم و نیروی انتظامی نمی‌کاهد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید