خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶, 11th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ ساعت ۱۲:۰۶:۳۰

    خانه  > سایر گروهها  >  طرح شکایت ۲ نماینده مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ برای پیگیری موضوع علیرضا کریمی

طرح شکایت ۲ نماینده مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ برای پیگیری موضوع علیرضا کریمی

خبرگزاری هرانا – رییس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس از طرح شکایت خود و سخنگوی این فراکسیون به کمیسیون اصل ۹۰ برای پیگیری موضوع علیرضا کریمی کشتی‌گیر ملی‌پوش کشورمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، عبدالکریم حسین‌زاده نماینده اصلاح‌طلب مردم نقده و اشنویه در مجلس که ریاست فراکسیون تازه‌تاسیس حقوق شهروندی مجلس را نیز برعهده دارد، در واکنش به حواشی ایجاد شده در مورد رقابت کشتی علیرضا کریمی ملی‌پوش تیم ملی امید کشورمان که برای عدم مواجهه با شرکت‌کننده تیم اسرائیل، در میانه کشتی با حریف روس و در حالی که با نتیجه ۳ بر ۲ پیش بود، به توصیه مربیان تیم ملی به عمد شکست خود، از پیگیری این مسئله از طریق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبر داد.

نایب رییس فراکسیون امید تاکید کرد که به‌همراه بهرام پارسایی که مسئولیت سخنگویی این فراکسیون و همچنین فراکسیون حقوق شهروندی مجلس را برعهده دارد، این طرح شکایت را پیگیری خواهد کرد.

حسین‌زاده در توییتی نوشت: “با توجه به بازتاب منفی موضوع آقای علیرضا کریمی کشتی‌گیر ایرانی که ازسوی مربی ترغیب به واگذاری مسابقه شده بود، به همراه آقای بهرام پارسایی، نماینده محترم شیراز، شکایتی را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ارائه کردیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید