خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶, 25th of September 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ساعت ۰:۲۴:۵۸

    خانه  > سایر گروهها  >  متهم به سرقت؛ دستم را قطع نکنید، مادر سرطان دارد و دخترم خردسال است

متهم به سرقت؛ دستم را قطع نکنید، مادر سرطان دارد و دخترم خردسال است

خبرگزاری هرانا – مرد جوان که به ۱۴سوپرمارکت، لباس فروشی و یک پرنده فروشی دستبرد زده بود دیروز درحالی پای میز محاکمه ایستاد که برخی از شاکیان از جمله یکی از آنان بخاطر سرقت ۵ طوطی کاسکو برای وی درخواست قطع دست را مطرح کردند. متهم به سرقت در دفاع از خود گفت “حرفی برای گفتن ندارم. ۱۴ فقره سرقت را قبول دارم اما دستم را قطع نکنید دخترم خردسال است و مادر پیرم به بیماری سرطان مبتلا شده است. من به خاطر فشارهای زندگی دست به سرقت زدم.”

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از سال ۹۴ به دنبال چندین فقره سرقت مشابه به فروشگاه های پوشاک، سوپرمارکت و یک مغازه پرنده فروشی در حوالی تهرانپارس در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد دزد شب رو بعد از شکستن قفل در وارد مغازه شده و همه اوموال را به سرقت برده است. تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز و شهرام ۳۴ساله هنگام اجرای آخرین نقشه ای بازداشت شد.

وی دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضیاصغرعبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در این جلسه شاکیان یک به یک به تشریح شکایتشان پرداختند. یکی از شاکیان گفت: “وقتی صبح به مغازه ام که فروشگاه پوشاک است برگشتم متوجه سرقت شدم”. تمام لباس های مارک مغازه ام به سرقت رفته بود. شاکی دیگر که صاحب مغازه پرنده فروشی بود نیز گفت: “۵ طوطی کاسکو از مغازه ام سرقت شده است. من برای شهرام درخواست قطع دست دادم”.

سایر شاکیان نیز درخواستشان مبنی بر اشد مجازات را مطرح کردند.

سپس شهرام به دفاع پرداخت و گفت: “حرفی برای گفتن ندارم. ۱۴ فقره سرقت را قبول دارم دستم را قطع نکنید دخترم خردسال است و مادرپیرم به بیماری سرطان مبتلا شده است. من به خاطر فشارهای زندگی دست به سرقت زدم. اشتباه کرده ام و حالا از شاکیان و قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید