خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  یک مرد بنابی پس از سوزاندن همسرانش خودسوزی کرد

یک مرد بنابی پس از سوزاندن همسرانش خودسوزی کرد

خبرگزاری هرانا – مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بناب از زنده‌سوزی دو نفر در روستای چلقائی بناب خبر داد و اظهار کرد که یک مرد ۵۰ ساله اقدام به خودسوزی و همچنین به آتش زدن دو همسر خود کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بناب گفت که یک مرد اقدام به سوزاندن خود و همسرهایش کرد.

امیر پورعبدالکریم در بناب از زنده‌سوزی دو نفر در روستای چلقائی بناب خبر داد و اظهار کرد: “یک مرد ۵۰ ساله اقدام به خودسوزی و همچنین به آتش زدن دو همسر خود کرد”.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بناب با بیان اینکه این اتفاق در طبقه زیرزمین خانه این مرد رخ داده است، گفت: “در این حادثه دو نفر با جراحات و سوختگی‌های عمیق به بیمارستان منتقل شدند”.

وی با تشریح علت و روند بروز حادثه، تصریح کرد: “علت حادثه مسائل خانوادگی و شخصی بوده که مرد خانواده با ریختن بنزین روی خود و دو همسرش، اقدام به سوزاندن خود و همسرانش در خانه کرده بود”.

پورعبدالکریم، افزود: “یکی از همسران و خود شخص که سوخته بودند به بیمارستان منتقل شده و همسر دیگر فرار کرده است”.

وی افزود: “اطلاعات کاملی از وضعیت جسمانی فعلی مرد و همسرش در دست نیست و اطلاعات تکمیلی ارائه می‌شود”.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: “روند گسترش آتش و نجات سوخته‌ها با حضور به‌موقع نیرو‌های امدادی آتش‌نشانی و با همکاری اورژانس و پلیس سریعاً کنترل شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید