خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت ۳ نفر در زاهدان به دلیل فعالیت در عرصه مدلینگ

بازداشت ۳ نفر در زاهدان به دلیل فعالیت در عرصه مدلینگ

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری سه نفر به دلیل فعالیت در عرصه مدلینگ در این شهر خبر داد. در این رابطه یک آرایشگاه زنانه نیز پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سرهنگ علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: “در پی اخبار به دست آمده مبنی بر فعالیت متصدی یک واحد صنفی آرایشگاه زنانه در امر ترویج فساد و انجام فعالیت مدلینگ به صورت مخفیانه در محل واحد صنفی خود، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان قرار گرفت”.

وی افزود: “پس از تحقیقات و برسی های انجام شده مشخص شد فرد موردنظر خانمی به هویت معلوم متصدی یک واحد آرایشگاه زنانه می باشد که با استخدام دو نفر خانم دیگر به عنوان مدل اقدام به فعالیت مدلینگ و ترویج فساد از این طریق می کند و دعوت از مشتریان خود را نیز از طریق شبکه های اجتماعی انجام می دهد”.

سرهنگ محمدی در ادامه تصریح کرد: “پس از رصد دقیق و مشخص شدن زمان دقیق فعالیت این باند توسط پلیس، ماموران به محل مورد نظر مراجعه و با هماهنگی قضائی سه متهم را در این رابطه دستگیر کردند”.

رییس پلیس امنیت عمومی استان سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به پلمپ این واحد صنفی، خاطرنشان کرد: “متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند”.

برخورد با فعالیت های دنیای مد از جمله مدلینگ در ایران بر اساس قوانین جرایم رایانه ای و بر مبنای مبارزه با آنچه که توسط مسئولان “اشاعه فحشا” نامیده میشود صورت می گیرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید