خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  مرگ یک کودک بدسرپرست در کرمانشاه در پی تعلل بهزیستی

مرگ یک کودک بدسرپرست در کرمانشاه در پی تعلل بهزیستی

خبرگزاری هرانا – نشست سمن های فعال استان کرمانشاه با اعضای کارگروه و مرجع ملی حقوق کودک برگزار شد. یکی از سخنرانان در این نشست از مرگ یک کودک بدسرپرست به علت تعلل مسئولان بهزیستی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، نشست سمن های فعال استان کرمانشاه با اعضای کارگروه و مرجع ملی حقوق کودک امروز یکشنبه در استانداری برگزار شد.

علی اکبری مسئول خیرین جمعیت دانشجویی امام علی استان کرمانشاه در این جلسه طی سخنانی، از مرگ یک کودک بدسرپرست به علت تعلل مسئولان بهزیستی خبر داد.

وی بیان داشت: “اواخر اسفندماه سال گذشته به دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه اطلاع دادیم که ۱۰ کودک در معرض خطر جانی قرار دارند و از آنها خواستیم در این زمینه مداخله کنند، اما بعد از پیگیری ها متوجه شدیم که نامه ما به اداره بهزیستی شهرستان ارجاع داده شده است”.

مسئول خیرین جمعیت دانشجویی امام علی استان کرمانشاه افزود: “در میان این کودکان یک بچه بود که والدینش معتاد به شیشه بودند و مادر این کودک اذعان می کرد که چندبار قصد سربریدن فرزندش را داشته و حتی در روز یک وعده غذا به وی می دادند”.

وی خاطرنشان کرد: “مسئول اداره بهزیستی شهرستان با تعلل در این مورد نامه استانداری را به خانه برده و فراموش می کند که باید آنرا پیگیری کند، و متاسفانه سه روز قبل از سال ۹۶ این کودک در حالی که به دنبال مادرش بوده با وانت تصادف می کند و جان خود را از دست می دهد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید