خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  درشش ماهه اول امسال؛ بیش از ۲۱ هزار نفر در آذربایجان شرقی دعوا کردند

درشش ماهه اول امسال؛ بیش از ۲۱ هزار نفر در آذربایجان شرقی دعوا کردند

خبرگزاری هرانا – مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت که درشش ماهه اول امسال ۲۱ هزار و ۱۶۳ نفر بدلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی مراجعه کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جوان آنلاین، بهرام صمدی راد اظهار داشت: “در شش ماهه اول امسال ۲۱ هزار و ۱۶۳ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی مراجعه کردند و این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که تعداد مراجعان ۲۱ هزار و۲۵۳ نفر بود حدود نیم درصد کاهش داشته است”.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی افزود: “از کل مراجعان نزاع در ۶ ماهه نخست سال جاری ۵ هزار و ۵۸۹ نفر زن و ۱۵ هزار و ۵۷۴ نفر مرد بودند و این در حالی است که تعداد مراجعین مرد در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش حدود ۲ درصدی و تعداد مراجعین زن افزایش بیش از ۳.۵ درصدی داشته است”.

وی اظهار داشت: “بر اساس همین گزارش مراجعان مدعی نزاع در شهریور امسال برابر با ۳ هزار و ۵۲۱ نفر بودکه این رقم درشهریور سال گذشته ۳ هزار و ۵۱۵ نفر بوده است که این آمار امسال در این مدت تفاوت چندانی است”.

صمدی راد گفت: “کل آمار مراجعان مدعی نزاع در سال ۹۵ برابر با ۳۳ هزار و ۹۷۳ نفر بوده که از این تعداد ۸ هزار و۸۱۵ نفر زن و ۲۵ هزار و ۱۵۸ نفر مرد بودند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید