خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستگیری یک نفر در رابطه با آتش زدن مسجدی در تبریز

دستگیری یک نفر در رابطه با آتش زدن مسجدی در تبریز

خبرگزاری هرانا – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری یک نفر در رابطه با ماجرای آتش زدن مسجد علی‌ابن ابیطالب در شب گذشته در تبریز خبر داد. در روزهای گذشته پلیس تهران از دستگیری ۵ نفر دیگر به دلیل اقدامات مشابه خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سرهنگ «علی اسمعیل‌پور» درخصوص موضوع دیشب مسجد امیرالمومنین تبریز اظهار کرد: “در این رابطه با هماهنگی با مبادی مربوطه یک نفر دستگیر و پرونده در دست بررسی است”.

در روزهای اخیر فرمانده نیروی انتظامی همچنین از بازداشت ۵ نفر دیگر در رابطه با اقدامات مشابهی در تهران خبر داده بود.

در ویدیویی که دیروز در فضای مجازی منتشر شد، جوانی با صورت پوشیده دیده می‌شد که ابتدا عبارت “ری استارت” را با اسپری در مقابل مسجد می‌نویسد و بعد آن را به آتش می‌کشد.

ری‌استارت نام برنامه‌ای صوتی-تصویری است که محمد حسینی، مجری پیشین تلویزیون ایران آن را اجرا و در فضای مجازی منتشر می‌کند.

آقای حسینی اخیرا از مخاطبان خود خواسته بود که با سنگ یا تفنگ ساچمه‌ای شیشه بانک‌ها، ادارات و خودروهای دولتی را بشکنند تا از این طریق نارضایتی خود را از حکومت نشان دهند.

او در کانال تلگرامی خود تصاویر متعددی از شهرهای مختلف ایران و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر منتشر کرده که هوادارانش را در حال شکستن شیشه ساختمان‌های متعلق به حکومت ایران نشان می‌دهد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید