خبرگزاری هرانا
امروز سه‌شنبه 3 اکتبر 2017, 20th of November 2019      آخرين بروز رسانی در 2017/10/03 ساعت 15:46:52

    خانه  > سایر گروهها  >  فراکسیون امید خواستار تجدیدنظر قوه قضاییه در احکام صادره برای ۷ اصلاح‌طلب شد

فراکسیون امید خواستار تجدیدنظر قوه قضاییه در احکام صادره برای ۷ اصلاح‌طلب شد

خبرگزاری هرانا – فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از احکام صادره برای ۷ چهره سیاسی اصلاح‌طلب از سوی قوه قضاییه انتقاد کردند. گفتنی است حجت کرمانی وکیل دادگستری در رابطه با رای صادره از شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب درباره پرونده ۷ چهره اصلاح‌طلب پیشتر گفت که من به همراه آقای پوربابایی وکیل پنج نفر از این افراد هستیم که امروز با مراجعه به شعبه مربوطه، رای به ما ابلاغ شده است و هنوز رای به دو نفر دیگر ابلاغ نشده است. محمدرضا خاتمی، حمیدرضا جلایی‌پور، حسین کاشفی، آذر منصوری، محسن صفایی‌فراهانی، محمد نعیمی‌پور از جمله متهمان این پرونده هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، بهرام پارسایی با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز هیات رییسه فراکسیون امید اعلام کرد: “در جلسه صبح امروز، موضوع صدور احکام ۷ چهره سیاسی اصلاح‌طلب مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان نظرات خود را در این رابطه بیان کردند”.

او تاکید کرد: “اعضای هیات رییسه فراکسیون امید معتقدند که احکام صادره برای این ۷ چهره اصلاح‌طلب بیش از آن‌که جنبه قضایی داشته باشد، جنبه سیاسی دارد”.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس با تاکید بر لزوم حفظ انسجام و همدلی به‌عنوان نیاز اصلی کشور در شرایط فعلی، خواستار تجدیدنظر قوه قضاییه در رابطه با این احکام شد و گفت: “به نظر می‌رسد این سیاست غلطی است که اصلاح‌طلبان همواره باید با تهدید مواجه شوند و فکر می‌کنیم باید بالاخره این سیاست غلط تغییر کند”.

سخنگوی فراکسیون امید در پایان همچنین از بررسی برخی دیگر از مسائل داخلی هیات رییسه فراکسیون امید خبر داد و گفت: “موضوع تغییرات در وظایف اعضای هیات رییسه و همچنین تغییرات اساسنامه این فراکسیون در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفته است”.

گفتنی است حجت کرمانی وکیل دادگستری در رابطه با رای صادره از شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب درباره پرونده ۷ چهره اصلاح‌طلب پیشتر گفت که من به همراه آقای پوربابایی وکیل پنج نفر از این افراد هستیم که امروز با مراجعه به شعبه مربوطه، رای به ما ابلاغ شده است و هنوز رای به دو نفر دیگر ابلاغ نشده است. محمدرضا خاتمی، حمیدرضا جلایی‌پور، حسین کاشفی، آذر منصوری، محسن صفایی‌فراهانی، محمد نعیمی‌پور از جمله متهمان این پرونده هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید