خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  تجمع مردم ایذه در اعتراض به تبعید مجرمان به این منطقه

تجمع مردم ایذه در اعتراض به تبعید مجرمان به این منطقه

خبرگزاری هرانا – پس از اعلام مجازات یکی از قاتلین بنیتا و تبعید او به ایذه مردم این شهرستان در‌ اعتراض به تبعید این فرد به این شهرستان طی روزهای پنجشنبه و جمعه جلوی فرمانداری ایذه تجمع کردند.

محسن بیرانوند فرماندار ایذه در این باره گفت: “در پی انتشار خبر تبعید مجرم پرونده قتل بنیتا به شهرستان ایذه موجی از نارضایتی در بین اقشار مختلف مردم ایجاد گردیده است”.

وی گفت: “این تجمعات در اعتراض به این موضوع است و حتی آنها توماری تهیه و امضاء کرده و خواستار جلوگیری از تبعید این فرد به شهرستان ایذه هستند”.

وی روز جمعه افزود: “تمام مسئولان شهرستان با تبعید این فرد به ایذه مخالف هستند و در حال پیگیری موضوع از سوی مراجع رسمی و ذیصلاح هستیم”.

بیرانوند گفت: “مصوبات متعدد شورای تامین و ارسال و انتقال آن به استانداری ،دادگستری استان و مراجع مربوطه انجام شده است و با پیگیری نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس از طریق وزیر کشور و ریاست قوه قضاییه قول مساعدت برای توقف این حکم داده شد”.

وی گفت: “از همه مردم غیور و متدین ایذه تقاضا می کنم ضمن حفظ خونسردی و آرامش خود و پایان دادن به اعتراض خود در این زمینه اجازه دهند مسئولان شهرستان موضوع را به صورت قانونی پیگیری نمایند”.

فرماندار ایذه در پایان تاکید کرد: “نتایج پیگیریها به مردم اعلام خواهد شد”.

دادگاه کیفری تهران متهم ردیف دوم پرونده بنیتا در ارتباط با عناوین اتهامی مختلف، جمعا به ۱۳ سال حبس، ۱۱۱ ضربه شلاق و دو سال اقامت اجباری در شهرستان ایذه محکوم کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید